بیوگرافی و علت درگذشت «انیس طاهری» دانشجوی سابق علوم پزشکی دزفول + زندگی شخصی به عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

انیس طاهری دانجشوی  رشته ی پزشکی دانشگاه دزفول به دلیل تداخل دارویی با واکسن جان خود را از دست داد. اما جان 3 نفر را با مرگ خود نجات داد.

 

 

بیوگرافی انیس طاهری

انیس طاهری متولد سال 1377 است. وی دانشجوی رشته ی پزشکی دانشگاه دزفول بود. انیس به دلیل استفاده از داروهای هورمونی و سپس تزریق واکسن به ترموز دچار شد. و نهایتا جانش را از دست داد. این ضایعه اسف بار ولی جان 3 نفر را از مرگ نجات داد.

  بیوگرافی و اینستاگرام «مرتضی پورعلی گنجی» فوتبالیست و همسرش + افتخارات باشگاهی

چگونه انیس طاهری پس از مرگ جان 3 نفر را نجات داد؟

انیس طاهری دانشجوی 23 سال رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول در حال تحصیل در ترم آخر بود که متاسفانه مرگ امانش نداد.این جوان براثر مرگ مغزی مدتی بر تخت بیمارستان بستری بود که پس از موافقت خانواده مرحومه اعضای بدن وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

جواد شریعتی، ️مدیر دفتر پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی اهواز، با اعلام خبر اهدای اعضای بدن یک زن جوان 23 ساله دچار مرگ مغزی به بیماران نیازمند اظهار داشت: پس از تایید کمیسیون پزشکی بیمارستان گلستان اهواز، اعضای بدن زن جوانی که دچار مرگ مغزی شده بود، با موافقت خانواده‌اش اهدا شد. اهدای 3 عضو از بدن انیس زندگی بخش 3 نفر دیگر شد.

شریعتی افزود: فرآیند اهدای اعضای این زن که دانشجوی ترم آخر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بود، در اهواز و در بیمارستان گلستان انجام شد. اهدای اعضای او شامل دو کلیه بود که به خانم 43 ساله و به یک آقای 54 ساله ساکن این شهر اهدا شدند بود. و یک کبد که به  شیراز منتقل و به بیمار نیازمند پیوند داده شد.

اعضای دختر دانشجوی پزشکی دزفول به 3 بیمار نیازمند جان دوباره بخشید

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، زنده یاد”انیس طاهری نسب “بانوی جوان 23 ساله و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول که به علت مرگ مغزی مدتی در بیمارستان بستری بود، پس از موافقت خانواده اعضای بدن او در بیمارستان گلستان اهواز به بیماران نیازمند اهدا شد.

مدیر مرکز هماهنگی و فراهم‌آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی اعلام مرگ مغزی”انیس طاهری‌نسب” از دزفول که به دلیل فشارخون بالا دچار خونریزی مغزی شده بود، با سخاوت و رضایت خانواده او ۱۸ مهرماه اعضای این جوان خوزستانی به سه بیمار نیازمند اهدا شد.

جواد شریعتی افزود: عمل اهدای اعضای این جوان در اتاق عمل پیوند بیمارستان گلستان اهواز انجام شد و دو کلیه و کبد این دختر جوان به سه بیمار جان بخشید.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. همه را دارید با واکسن کرونا زمین گیر میکنید برای چی اجبار کردید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.