بیوگرافی و علت خودکشی (غلامعباس یحیی پور) معلم ریاضی شیرازی + گفتگو با خانواده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«غلامعباس یحیی پور» معلم شیرازی به دلیل افسردگی دست به خودکشی زد و جان خود را از دست داد جزئیات خودکشی معلم جوان از زبان خانواده اش در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

جزئیات جدید و علت خودکشی دلخراش معلم ریاضی در شیراز + گفتگو با خانواده معلم ریاضی

مطلب نیو – غلامعباس یحیی پور معلم ۳۲ ساله شیرازی که به دلیل افسردگی خودکشی کرده بود دچار مرگ مغزی شد و خانواده او اعضای بدنش را اهدا کردند.

 گویا خودکشی این معلم شیرازی که در فضای مجازی خبر ساز شده است بخاطر مسائل مالی بوده اما خانواده‌اش می‌گویند که خودکشی او عوامل زیادی داشته است و بعد از خودکشی خانواده اعضای او را اهدا کردند.

  (شایان انصاری بختیاری) کیست؟ + علت مرگ و عکس

این اتفاق که در روز ۲۴ شهریور اتفاق افتاد باعث شد که اهالی شهرستان گراش استان فارس در بهت و ناباوری غم از دست دادن این معلم فرو روند.

در مصاحبه ای که با برادر متوفی داشتند او عنوان می کند :

ماجرا به سال ۹۱ برمی‌گردد آن سال برادر من با رتبه تک رقمی در کنکور کارشناسی ارشد قبول شد اما چون کارمند آموزش و پرورش بود برای اینکه بتواند به تحصیلاتش ادامه دهد باید به تهران می رفت و از آموزش و پرورش تقاضای انتقالی به تهران را کرد اما با او موافقت نشد.

برای همین برای اینکه نتوانست در دانشگاه ثبت نام کند از کنکور سال بعد هم محروم شد و دو سال بعد مجدداً در کنکور شرکت کرد و در دانشگاه غیر حضوری پذیرفته شد و مدرک کارشناسی ارشدش را گرفت و از همان سال افسردگی برادرم شروع شد.

فشار عصبی روی برادرم زیاد بود و اخیراً هم تقاضا یک وام کرده بود که به عنوان ودیعه سپرده ۵ میلیون تومانی از او خواسته بودند که موفق نشد این مبلغ را تهیه کند و همه این عوامل دست به دست هم داد تا او تصمیم به خودکشی بگیرد.

اهدای اعضای معلم شیرازی

برادر غلامعباس یحیی آور می گوید که برادرم خود را حلق آویز کرد . او سالها پیش کارت اهدای عضو گرفته بود و ما هم این را به عنوان وصیت در نظر گرفتیم و هفت عضو بدن برادرم را اهدا کردیم.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *