بیوگرافی و اینستاگرام «کیرا رودیک» نماینده پارلمان اوکراین + ماجرای اسلحه به دست گرفتن خانم نماینده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کیرا رودیک

کیرا رودیک از اعضای پارلمان اوکراین می باشد. با بیوگرافی، سوابق سیاسی و واکنش او در جنگ اوکراین و روسیه در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

بیوگرافی کیرا رودیک 

کیرا الکساندریوانا رودیک 14 اکتبر سال 1985 در اوکراین متولد شد. او سیاستمدار اوکراینی و رهبر فعلی حزب سیاسی صدا می باشد و از سال 2019 عضو پارلمان اوکراین است. کیرا رودیک فارغ التحصیل رشته سیستم ها و فناوری های کنترل اطلاعات از دانشکده انفورماتیک اوکراین می باشد.

  بیوگرافی «سردار محمدرضا فلاح زاده» جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه معروف ابوباقر + عکس

کیرا رودیک

سوابق

او پیش از ورد به سیاست در چندین شرکت فناوری اطلاعات در اوکراین و ایالات متحده مشغول به کار بود و توانست از  یک تستر به یک مدیر عالی تبدیل گردد. او ابتدا به عنوان تست کننده نرم افزار در یک شرکت مشغول به کار شد و در نهایت در سال 2016 به عنوان مدیر عامل شرکت رینگ اوکراین گردید. در سال 2019 در انتخابات پارلمانی 2019 اوکراین شرکت کرد و معاون شد. درنهایت درسومین لیست انتخابات صدا قرار گرفت. رودیک بعد از کناره گیری سوویتاسلاو واکارچوک به عنوان رهبر  صدا به جای او نشست. 

کیرا رودیک

کیرا رودیک و دفاع از خاک اوکراین

بعد از حمله روسیه به اوکراین، کیرا اولکساندریونا رودیک در پستی توییتری عکسی از خود به همراه یک کلاشینکف منتشر کرد و نوشت: استفاده از کلاشینکف را یاد می‌گیرم. وضعیتی سورئال است که تا همین چند روز پیش حتی تصورش را هم نمی‌کردم. زنان ما، همانند مردانمان از خاک اوکراین محافظت می‌کنند.

این عکس واکنش ها زیادی در فضای مجازی داشت و بسیار باز نشر نشد و مورد استقبال قرار گرفت. 

کیرا رودیک

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی کیرا رودیک به آدرس kira.rudik  می باشد که 23.9k  دنبال کننده دارد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.