بیوگرافی و اینستاگرام «فریدون زندی» مربی و فوتبالیست تیم ملی ایران + همسر و فرزندان

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فریدون زندی

فریدون زندی بازیکن و مربی فوتبال می باشد. با بیوگرافی، سواق ورزشی و عکسهای اینستاگرامی او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی فریدون زندی فوتبالیست

فریدون زندی فوتبالیست و مربی فوتبال متولد 6 اردیبهشت سال 1358 می باشد. او فوتبالیست ایرانی- آلمانی می باشد که سالها در آلمان زندگی کرده است. پدر او ایرانی می باشد. 

  بیوگرافی «حمیرا» خواننده محبوب ایرانی و همسرش + عکس های جدید و آثار

فریدون زندی

ازدواج

فریدون زندی متاهل است و به تازگی با آرزو شایانفر ازدواج کرده است. 

فریدون زندی

سوابق ورزشی

فریدون زندی در دوران حضورش در آلمان در باشگاه های آلمان حضور داشته و از سال 2001 عضو تیم ملی فوتبال زیر 21 سال آلمان بوده است. سال 2004  و در دوران سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ به تیم ملی ایران پیوست و اولین بازی خود را در مقابل بحرین انجام داد. اولین گل او نیز در بازی با آذربایجان بود. 

او دردوران حضورش در ایران برای تیم استیل آذین بازی می کرد و سپس به تیم استقلال پیوست. او با تیم استقلال به قهرمانی جام حذفی رسید. بعد از تیم استقلال نیز به الاهلی قطر پیوست. او نسبت به تیم استقلال تعصب و علاقه بسیاری دارد. 

فریدون زندی

سرمربی تیم دینامو درسدن

فریدون زندی فوتبالیست ایرانی- آلمانی سرمربی موقت تیم دینامو درسدن شد. تیم فوتبال دینامو درسدن در بوندس‌لیگا ۲ آلمان حضور دارد. این تیم با قطع همکاری با سرمربی الکساندر اشمیت، فریدون زندی را به طور موقت به عنوان سرمربی انتخاب نمود. او از تابستان 2020 به عنوان دستیار در این باشگاه فعالیت دارد.

فریدون زندی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی فریدون زندی به آدرس ferydondo  می باشد که 333k  دنبال کننده دارد.

فریدون زندی

فریدون زندی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.