بیوگرافی و اینستاگرام «سید مهدی صدر الساداتی» + ماجرا و علت خلع لباس شدن و عکس

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

سید مهدی صدرالساداتی از روحانیون پرطرفدار اینستاگرام می باد. با بیوگرافی و ماجرای خلع لباس او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی سید مهدی صدر الساداتی

سید مهدی صدرالساداتی سال 1366 در قم متولد شد. پدر او روحانی بود و برادر سید روح الله صدر الساداتی نیز نماینده استان هرمزگان در مجلس خبرنگان می باشد. یشترین شهرت سید مهدی به خاطر افشاگری علیه آقازاده ها می باشد.

  بیوگرافی «نادر محمدی» فوتبالیست و همسرش + ماجرای پرتاب اکروباتیک اوت دستی

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

ازدواج و تحصیل

مهدی صدرالساداتی فارغ التحصیل دروس حوزه می باشد. او متاهل است و با دختر آیت الله محمدرضا مدرسی یزدی ازدواج کرده که ثمره این ازدواج دو فرزند دختر می باشد.

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

شهرت

سید مهدی صدرالساداتی فعالیت خود را در اینستاگرام از سال 93 آغاز کرد. در سال 96 کمپین نه به انتقال آب کارون را به راه انداخت. سپس با انتشار عروسی لاکچری امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی آقازاده سفیر دانمارک شناخته شد. اما جنجال بعدی زمانی اتفاق افتاد که در سال 97 عکس های لو رفته مهدی مظاهری آقازاده رئیس اسبق بانک مرکزی را منتشر کرد و خواستار توضیح و علت این همه ثروت او شد. همین جنجال باعث شهرت او شد. او اینک یکی از روحانیون پرطرفدار اینستاگرام است که گاها دست به افشاگری می زند. او چندین بار مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته است.

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

خلع لباس روحانیت

سید مهدی صدرالساداتی در 5 بهمن 1400 در پستی اینستاگرامی خلع لباس دائم خود را اعلام کرد.

او درپست اینستاگرامی اش نوشت: 1. دادگاه ویژه روحانیت در حکم تجدید نظر بخاطر شکایت مجدد سازمان اوقاف و امور خیریه به دلیل توهین به رئیس این سازمان در کامنتهای یکی از پستهایم، دوباره مرا محکوم کرد و این بار بخاطر هتک حیثیت و شئون روحانیت برایم حکم خلع لباس دائم روحانیت صادر کرد. 2. دادگاه وِزه روحانیت در حکم تجدید نظر در پرونده دانشگاه الزهرا با عناون اتهامی ممانعت از حق با ذی حق نشان دادن افرادی که ذی حق نیستند دوبراه محکوم به جزای نقدی کرد. او سومین روحانی ست که خلع لباس شده است. 

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی سید مهدی صدرالساداتی به آدرس s.mm.sadrossadati  می باشد که 343k  دنبال کننده دارد. 

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

 عکس های سید مهدی صدرالساداتی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.