بیوگرافی و اینستاگرام «سهیل اسعد» فیلسوف و مبلغ دینی آرژانتینی و همسرش + ماجرای مسلمان شدن و عکس

زمان مطالعه: 3 دقیقه

سهیل اسعد

سهیل اسعد مبلغ آرژانتینی دین اسلام می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی و ماجرای مسلمان شدن او در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

 

بیوگرافی سهیل اسعد 

سهیل اسعد با نام اصلی ادگاردو روبین سال 1349 در شهر وینس آیرس آرژانتین متولد شد. پدر و مادر او مهاجرینی از لبنان که شیعه مذهب نیز بودند. او در مدارس غیر اسلامی و در فضای مسیحی تحصیل کرد. سهیل اسعد به چهار زبان فارسی، عربی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. اسعد همچنین مجری و کارشناس  شبکه تلویزیونی هیسپان تی وی می باشد.

  بیوگرافی و علت درگذشت سردار محمد کریم بیات (فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران) + مراسم خاکسپاری

سهیل اسعد

ازدواج و تحصیل 

سهیل اسعد فارغ التحصیل رشته تمدن اسلامی در مقطع دکترا از دانشگاه بیروت و فارغ التحصیل رشته فلسفه و عرفان اسلامی از دانشگاه جامعه المصطفی (ص) در قم می باشدو او همچنین دکترای افتخاری از دانشگاه تمدن اسلامی لبنان دارد. اسعد متاهل است و با خانم لبنانی ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج یک دختر و سه پسر است. 

سهیل اسعد

از مهاجرت به لبنان تا انتخاب سبک زندگی اسلامی 

سهیل اسعد در 18 سالگی  وارد دانشگاه بوئنوس آیرس در رشته مترجمی زبان عربی شد. سپس برای تقویت زبان عربی راهی کشور لبنان گردید. حضور او در لبنان باعث شد تصمیم به مهاجرت به این کشور بگیرد. حضور او در لبنان و آشنایی او با طلاب باعث شد از رشته مترجمی به طلبگی گرایش پیدا کند و تغییر رشته بدهد. در نهایت در سال 76 برای طلبگی به حوزه علمیه قم آمد. حضور او در قم آموخته هایش باعث شد سبک زندگی اسلامی را انتخاب کند. این انتخاب او باعث تحت تاثیر قرار گرفتن خانواده اش گردید و سبک زندگی آنها را نیز تغییر داد. به گفته خودش 8 تا از خواهر زده هایش طلبه شده اند. 

سهیل اسعد

فعالیت های فرهنگی 

سهیل اسعد پس از سالها زندگی در ایران و شهر قم و همچنین کشورهای مختلف، فعالیت های فرهنگی متفاوتی انجام داده است. او در زمینه تبلیغ دین فعالیت می کند و در مراکز علمی و فرهنگی، دانشگاه ها و مدارس، مساجد و کلیسا در زمینه دین اسلام سخنرانی و گفت و گو می کند.

سهیل اسعد

حضور در برنامه خندوانه

سهیل اسعد شب گذشته مهمان برنامه خندوانه بود. او گفت و گویی جذاب با رامبد جوان در این برنامه داشت.  او در پستی اینستاگرامی از دعوت سید علی احمدی و رامبد جوان برای دعوت به برنامه و گفت و گوی خوبشان تشکر کرد. 

سهیل اسعد

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی سهیل اسعد به آدرس soheil_asaad  می باشد که 17.5k دنبال کننده دارد. 

سهیل اسعد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.