بیوگرافی و اینستاگرام «حدیث فولادوند» و همسرش رامبد شکر آبی + ماجرای ازدواج و طلاق

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

حدیث فولادوند بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. با بیوگرافی، سوابق هنری، عکس های اینستاگرامی و ماجرای طلاق او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی حدیث فولادوند

حدیث فولادوند 20 دی سال 1356 در تهران متولد شد. او اصالتا از ایل بزرگ بختیاری بنام باب ممیوند چهارلنگ و از طایقه شناخته شده فولادوند است. حدیث فولاوند بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. 

  بیوگرافی دکتر «شهاب سوادکوهی و دکتر مهرداد قریشی» (پزشکان ایرانی در عمل پیوند قلب خوک به انسان)

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

ازدواج و تحصیل

حدیث فولادوند  رشته معماری فارغ التحصیل می باشد. او متاهل است و سال 89 با رامبد شکرآبی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

شروع فعالیت هنری

حدیث فولادوند از همان کودکی وارد عرصه هنر شد و زمانی که 12 سال داشت زیر نظر گلاب آدینه دوره های بازیگری را گذارند و از همان دوران به اجرای نمایش پرداخت و در صحنه تئاتر حاضرشد. سال 78 با فیلم دست های آلوده وارد سینما شد و با سریال گمگشته به شهرت رسید. بعد از آن در سریال ها و فیلم های مختلف خوش درخشید.

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

آثار 

حدیث فولادوند درطی سالها فعالیت هنری در عرصه سینما و تلویزیون در نقش های مختلفی حضور یافته است که برخی از آثار او در اینجا اشاره خواهیم کرد. فیلم های عنکبوت، هشتک، کلاهی برای باران، گاهی اوقات، فریاد در شب، کما، هم کلاس، غزل، مسافر ری، دست های آلوده و سریال های معمای شاه، جاده چالوس، گارد ساحلی، مختار نامه، معصومیت از دست رفته، گمگشته،  دیوار شیشه ای و… تنها بخشی از نقش آفرینی های حدیث فولادوند می باشد. 

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

ماجرای طلاق

حدیث فولادوند که سالهاست با رامبد شکرابی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده است، امروز با اشتراک پست اینستاگرامی اش خبر از جدایی خود را با رامبد شکر آبی داد. او با انتشار ویدیویی از خود نوشت: شروعی دوباره.. ساحل عباس آباد مازندران.. 18 دی ماه 1400.. با همراهی ساینا و دلسا برادرزاده های خوشگلم.

پرستو صالحی نیز  در یک استوری این خبر را تایید کرد و یا انتشار یک عکس دونفره از خودش و حدیث فولادوند و پست آخر حدیث نوشت: خواهرم، رفیقم ایمان دارم در مسیر تازه ی زندگیت خواهی درخشید همچنان زیبا، پرقدرت و جسور. گاهی تنهایی یک شروع دوباره ست.

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

اینستاگرام 

صفحه اینستاگرامی حدیث فولادوند به آدرس hadisfouladvand  می باشد که 431k  دنبال کننده دارد. 

 عکس های اینستاگرامی حدیث فولادوند بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.