بیوگرافی «هانی عساکره» قهرمان جودو پارالمپیک و همسرش + ماجرای فروش مدال ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هانی عساکره قهرمان جودوی پارالمپیک ایران است از نظر بینایی دارای مشکل می باشد. هادی عساکره نفر سوم پاراالمپیک جودوی جهان در سال 2004 شد.

 

بیوگرافی هانی عساکره

هانی عساکره جودو را از سنین کودکی آغاز کرد. و به دلیل مشکل در بینایی اش در مسابقات پارالمپیک نابینایان و کم بینایان جودو شرکت کرد.

درباره هانی کره اطلاعات زیادی در دسترس نیست. هانی عساکره از اینکه اطلاعات شخصی اش را فاش کند خوشش نمی آید. تنها چیزی که هر کسی از هانی عساکره می‌داند این است که در شهر آبادان به دنیا آمده است. متاهل است و دارای فرزند می باشد.

  بیوگرافی «پرواز همای» خواننده سنتی ایرانی و همسرش + معرفی آثار و سوابق هنری

افتخارات هانی عساکره

هانی عساکره در رقابت های آتن ۲۰۰۴ در وزن 73 کیلوگرم توانست مدال برنز را از آن خود کند. و نفر سوم پارا المپیک جودوی جهان شود.

 او در پارالمپیک تابستانی ۲۰۱۲ لندن انگلستان در مقابل جودوکار روسیه شکست خورده به گروه بازندگان رفت. و در نهایت با دو پیروزی بر حریفانی مکزیکی و مغولستانی و یک شکست در مقابل یک حریف آرژانتینی عنوان پنجم رقابت های پارالمپیک را  در وزن 90 کیلوگرم به دست آورد.

مشکلات مالی هانی عساکره

هانی عساکره دارای مشکلات مالی زیادی است و به تازگی در این باره اظهاراتی کرده از جمله اینکه می خواهم مدال هایم را بفروشم تا بتوانم از پس مخارج همسر و فرزندانم برایم.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *