بیوگرافی «نیکتا مختاری» خواهر پویان مختاری + عکس های اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس های اینستاگرامی نیکتا مختاری

نیکتا مختاری خواهر پویان مختاری از شاخ خای مجازی اینستاگرام است. با بیوگرافی و عکس های اینستاگرامی او همراه ما باشید

 

بیوگرافی نیکتا مختاری

نیکتا مختاری 6 مرداد سال 1379 در ایذه استان خوزستان متولد شد.

او خواهر کوچک پویان مختاری است و هم اکنون در ترکیه ساکن است و در فضای مجازی نیز فعال است. او علاقمند به ورزش و مسافرت نیز می باشد. 

چندسال پیش در پست اینستاگرامی اش درباره هدف اش از زندگی اینگونه نوشت:

“هدفم اینه که زندگیه بی هدف گذشتمو جبران کنم ،خودمو بسازم و به کسایی که مثل خودمن انرژی بدم و از شماها انرژی بگیرم، تا بتونم با روحیه عالی به راهم ادامه بدم. از نیکتا ی ضعیف این یکسال متنفرم، دارم از خودم بیرونش میکنم. میدونید بهونه هامو تبدیل به انگیزه کردم انگیزمو تبدیل به قدرت میکنم. پا به پای هم میجنگیم کنارم باشید انرژی خوبتونو لازم دارم.”

  بیوگرافی « آیت الله صافی گلپایگانی » و همسر و فرزندان + تعاریف و زندگی شخصی

عکس های اینستاگرامی نیکتا مختاری

علت شهرت 

یکی از دلایل شهرت نیکتا مختاری در فضای مجازی برادرش پویان مختاری است. در کنار آن چهره عروسکی و زیبای او باعث جذب فالوئر و شهرت او شده است. او در اینستاگرام در زمینه مدلینگ و مدیریت سایت های شرط بندی فعالیت دارد.

او در کنار فعالیت های مدلینگ، دابسمش های جذابی می سازد که باعث محبوبیت او شده است. دابسمش های او در اینستاگرام و تیک توک بسیار بازدید می شود و همین در جذب فالوئرهای او موثر است.  

عکس های اینستاگرامی نیکتا مختاری

اینستاگرام 

صفحه اینستاگرامی نیکتا مختاری به آدرس niktamokhtari@ می باشد که عکس های شخصی و دابسمش های خود را در آن منتشر می کند. البته مدتی ست که فعالیت زیادی از او در اینستاگرام دیده نشده است.  او علاوه بر اینستاگرام در تیک توک نیز فعال است. آدرس تیک توک او bravenik می باشد.

عکس های اینستاگرامی نیکتا مختاری

خواستگاری تتلو از نیکتا

یکی از حواشی های نیکتا مختاری، خواستگاری تتلو از او بود. امیر تتلو از نیکتا خواستگاری می کند و پویان مختاری با تند و الفاظ بد با او برخورد می کند. البته این خواستگاری سرانجامی نداشت. برخی نیز گفته اند علت عدم فعالیت نیکتا در اینستاگرام خواستگاری تتلو از او بوده است. 

عکس های اینستاگرامی نیکتا مختاری

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *