بیوگرافی «نیما نادری» و همسرش + عکس های جدید

زمان مطالعه: 3 دقیقه

نیما نادری بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون ایران متولد سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۶۶ در شهر تهران می باشد او فرزند علیرضا نادری فیلمنامه نویس می باشد نیما نادری برادر دوقلو به نام سینا نادری داشته که متاسفانه به علت بیماری در سال ۹۲ فوت می‌کند.

 

 

بیوگرافی

نیما نادری نیما نادری بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون ایران متولد سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۶۶ در شهر تهران می باشد. او فرزند علیرضا نادری فیلم فیلمنامه نویس می باشد .نیما نادری برادر دوقلو به نام سینا نادری داشته که متاسفانه به علت بیماری در سال ۹۲ فوت می‌کند.

به گفته خود نیما فردی شوخ طبع و بسیار با حوصله است . علاقه زیادی به خواندن کتاب دارد و همچنین تئاتر فرانسه را به خوبی می‌شناسد . بسیار علاقه مند به هنر تئاتر است در فعالیت های ورزشی حضور دارد و در زبان انگلیسی تبحر دارد.

  بیوگرافی و عکس های «افسانه پاکرو» بازیگر و همسرش + اینستاگرام و زندگی شخصی

تحصیلات
نیما نادری فارغ التحصیل رشته بازیگری میباشد.

 

 

آغاز فعالیت هنری
نادری کار خود را در حرفه بازیگری از تئاتر شروع کرد . در سال ۱۳۸۹ و برای اولین بار با فیلم «در مسیر زاینده رود» کار خود را در تلویزیون آغاز کرد و همچنین نقش آفرینی او در فیلم «تعبیر وارونه یک رویا» بسیار به دل مخاطب آن نشست. او در این فیلم توانست با بازیگران توانمندی همچون داریوش ارجمند پانته آ بهرام و فرهاد قائمیان همبازی شود و از تجربیات آنها بهره ببرد.

 

 

نویسندگی نادری نیما نادری
علاوه بر بازیگری در حرفه نویسندگی و نمایشنامه‌نویسی فعالیت دارد . البته تمرکز اصلی او روی فیلمنامه نویسی می باشد .از جمله آثاری که او به نگارش درآورده است می‌توان به نمایش «درخونگاه »و فیلم« سه گانه اورنگ» اشاره کرد. به گفته خودش بین سینما و تلویزیون هیچ کدام برایش با اولویت ندارد و به دنبال نقش آفرینی در آثار می باشد که فضای سالم و خوبی داشته باشد.

 

همسر نیما نادری 

از اطلاعات ازدواج این بازیگر جوان اطلاعاتی در دسترس نمی باشدو به احتمال مجرد هستند.

 

 

مصاحبه با نیما نادری

نیما نادری در رابطه با چگونگی پیوستن او به سریال تعبیر وارونه یک رویا اینگونه میگوید : آقای جیرانی که برای دیدن یکی از نمایش های من آمده بودند ملاقات کوتاهی با من داشتند و پس از مدتی من را به یک ملاقات کاری دعوت کردند و در آن را از از کلیات فبلم برایم بازگو کردند.

اشتیاق نیما نادری برای همکاری با کارگردان معروف و با تجربه سینمای ایران منجر به همکاری او با آقای جیرانی و بازی او در این سریال شد.

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.