بیوگرافی نسیم ادبی و همسرش + عکس های شخصی او

زمان مطالعه: 4 دقیقه

خانم نسیم ادبی که او را با حضور موفقش در بخش فیلم‌های سینمایی و به خصوص در سریال های شبکه خانگی همچون سریال شهرزاد و سریال حلقه سبز  بیاد داریم یکی از شناخته شده ترین هنرمندان در زمینه تئاتر و سینما و تلویزیون کشور می باشد. حضور موفق و در چندین سریال و فیلم سینمایی باعث شد که شهرتی دو چندان در بین مخاطبین خود به دست آورد.

خانم نسیم ادبی که او را با حضور موفقش در بخش فیلم‌های سینمایی و به خصوص در سریال های شبکه خانگی همچون سریال شهرزاد و سریال حلقه سبز  بیاد داریم یکی از شناخته شده ترین هنرمندان در زمینه تئاتر و سینما و تلویزیون کشور می باشد.

 

 

بیوگرافی نسیم ادبی

خانم نسیم ادبی در سال ۱۳۵۵ در شهر تهران متولد شد او از ابتدا علاقه مند به موسیقی و هنر نمایش بود و فعالیت خود را با اجرای تئاتر در یک گروه به نام تنبور نواز در تئاتر شهر شروع کرد او در سال ۷۵ توانست در چند سریال نقش آفرینی کند و بعداً در سال ۱۳۷۸ در دانشگاه آزاد اسلامی شروع به تحصیل کرد و با مدرک کارشناسی در زمینه نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی فارق تحصیل شد .

حضور موفق و در چندین سریال و فیلم سینمایی باعث شد که شهرتی دو چندان در بین مخاطبین خود به دست آورد.

 

 

شروع دوران حرفه ای در بازیگری

نسیم ادبی توانست در حین دوران دانشجویی و حضور در دانشگاه به طور جدی در رشته تئاتر ادامه فعالیت دهد و با اجرای تئاتر خلوت نشین توانست در تالار وحدت به روی صحنه برود و این شروع حضور او به صورت رسمی در تئاتر بود .

بعداً با حضور در چند سریال در پخش خانگی توانست به شهرت برسد. حضور جدی او در تلویزیون را میتوان در سال ۸۶ با بازی در سریال حلقه سبز اشاره کرد و بعداً با پیشنهاد بازی در سال ۹۳ در یک سریال جذاب و دیدنی شهرزاد که یک سریال موفق و پرمخاطب بود به شهرت رسید او در این سریال در نقش خواهر شهرزاد به اسم خرم حمیرا نقش آفرینی کرد.

  بیوگرافی صبا راد + ماجرای دو ازدواجش ( صفحه اینستاگرام صبا راد )

 

 

ازدواج نسیم ادبی 

نسیم ادبی ازدواج کرده و متاهل است. نام همسر او ابراهیم اثباتی است . ابراهیم اثباتی در حرفه ی موسیقی تئاتر فعالیت میکند و تاکنون تقریبا برای ۶۰ تئاتر موسیقی ساخته‌ است.او برای بازی در تئاتر شمس پرنده به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت مدتی گذشت و قرار شد تئاتر آنتیگونه به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم، آشنایی‌ مان به سال ۸۰ بر میگردد و هشت سال است که با هم ازدواج کرده‌ ایم. 

ماجرای جالب آشنایی نسیم ادبی و همسرش + فیلم دورهمی

 

 

بیوگرافی ابراهیم اثباتی

ابراهیم اثباتی از سال 73 فعالیت خود را با تئاتر موسیقی شروع کرد، او عاشق فضای دراماتیک است و تابحال بالای 60 تئاتر موسیقی ساخته است.

نسیم ادبی درمورد او میگوید؛

ابراهیم معاشرتی و خونگرم استما حرف‌ های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی‌ مان حس كردم می‌ توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و واقعا هم از زمان آشنایی‌ مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ ام

 

آغاز فعالیت های موسیقی ابراهیم اثباتی

فعالیت‌های آهنگسازی و موسیقی خود را از سال ۶۴ با نواختن ساز تنبور آغاز کرد یکی از شاگردان استاد سید خلیل عالی نژاد نیز می باشد همچنین بعد ازمدتی ابراهیم اثباتی یادگیری سازهای دیگری از قبیل سه تار،تار و دیوان ا را نیز به صورت حرفه‌ای آموخت و در زمینه تئوری موسیقی و آهنگسازی نیز فعالیت های خود را آغاز کرد

  بیوگرافی سردار قاآنی جانشین سردار سلیمانی

 

ابراهیم اثباتی
ابراهیم اثباتی

آثار ابراهیم اثباتی در زمینه موسیقی و آهنگسازی

ابراهیم اثباتی تا سال ۱۳۹۲ توانست در حدود ۴۳ موسیقی برای تئاتر و موسیقی متن فیلم را ساخته و منتشر کند همچنین در سال ۸۰ با تأسیس گروه وصل صوفیان کنسرت‌های فاخری را در داخل و خارج از کشور به اجرا گذاشت

 

ابراهیم اثباتی
ابراهیم اثباتی

ازدواج با نسیم ادبی

ماجرای آشنایی نسیم ادبی و ابراهیم اثباتی به بازی در یک تئاتر به نام شمس پرنده بازمی‌گردد که خانم نسیم ادبی برای بازی در این تئاتر دعوت شده بود و ابراهیم اثباتی وظیفه ساختن موسیقی و قطعه برای این تئاتر را برعهده داشت و ماجرای آشنایی آنها در این تئاتر آغاز شد و بعد از حضور در چندین همایش و تئاتر های مختلف و آشنایی با یکدیگر در نهایت آنها در سال ۸۸ با یکدیگر ازدواج کنند

 

ابراهیم اثباتی
ابراهیم اثباتی
علت درگذشت ابراهیم اثباتی

ابراهیم اثباتی مدت‌ها از بیماری سرطان رنج می برد و پس از تحمل سالها بیماری شب گذشته دار فانی را وداع گفت

 

 

فیلم های سینمایی نسیم ادبی

زندگی (۱۳۷۶) – مانا (۱۳۸۷) – حراج (۱۳۹۲) –  خانه دختر (۱۳۹۳) –  دوران عاشقی (۱۳۹۳) – ارغوان (۱۳۹۳) –  ذوب شدن پادشاه (۱۳۹۴) –  چهارشنبه (۱۳۹۵) – خوب، بد، جلف (۱۳۹۵)

 

 

سریال های نسیم ادبی

حلقه سبز (۱۳۸۶) – شهرزاد (۱۳۹۳) – در قصه‌ ها زندگی می‌ کنند (۱۳۹۵) – معمای شاه (۱۳۹۴) – دیوار به دیوار (۱۳۹۶)

 

همچنین ببینید

کرک داگلاس بازیگر فیلم به یادماندنی اسپارتاکوس درگذشت + بیوگرافی این هنرپیشه

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.