بیوگرافی «نازگل و پرگل اصفهانی» بنیانگذارن برند (سی تراپوتیکس) + آدرس اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

نازگل و پرگل اصفهانی دو خواهر که توانسته اند یک برند با نام  sea_therapeutics در انگلستان به ثبت برسانند. با بیوگرافی این دو خواهر با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی نازگل و پرگل اصفهانی

نازگل و پرگل اصفهانی ساکن لندن هستند. نازگل فارغ التحصیل رشته بیوشیمی در مقطع کارشناسی از دانشگاه لندن است و دوره کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه بارسلون اسپانیا گذرانیده است. این دو خواهر در کنار هم توانستند یک محصول گیاهی را در انگلستان به ثبت برسانند که خواص درمانی بسیاری دارد و صاحب یک برند شده اند. 

  بیوگرافی «یوسف نوری» وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، همسر و فرزندان + سمت ها و عکس

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

همه چیز درباره چگونگی ثبت برند سی تراپوتیکس

نازگل و پرگل اصفهانی چندی پیش در برنامه منو تو حضور یافتند و درباره برند ثبت شده خود توضیحاتی ارائه دادند. از آنجایی که این دو دچار سندرم روده تحریک پذیر بوده اند و استفاده داروها در طی درمانشان، بیماری آنها را به صورت ریشه ای از بین نرفته بوده است، تصمیم به تولید این محصول گیاهی می گیرند.

از آنجایی نازگل نیز دانشجوی رشته بوشیمی نیز می باشد تحقیقاتی انجام داده است. او بعد از تحقیقات متوجه می شود که یکی از علل سندرم تحریک پذیر روده عدم تعادل باکتری ها روده است. این امکان وجود دارد تا با روش طبیعی این باکتری های طبیع روده را به تعادل برساند و در نهایت این محصول گیاهی تولید می شود.

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

سی تراپوتیکس چیست؟

سی تراپوتیکس یک داروی گیاهیست که از خزه دریایی و چند گیاه طبیعی دیگر ایجاد شده است . این دارو علاوه بر اینکه برای روده مفید است می تواند به روش طبیعی باکتری های مفید روده را افزایش دهد، به درمان روده تحریک پذیر کمک کند. اسموتی هایی که این خواهر در برنامه آماده کردند علاوه بر درمان برخی بیماری ها برای سلامت پوست و از بین بردن جوش ها نیز مفید بود.

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

ایسنتاگرام کاری

صفحه اینستاگرامی برند سی تراپوتیکس به آدرس  sea_therapeutics می باشد.

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی پرگل اصفهانی به آدرس pargol  و نازگل اصفهانی به آدرس 1nxzgol  می باشد. 

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

 عکس های نازگل و پرگل اصفهانی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.