بیوگرافی «میکائلا چی رودریگز» اولین زن تراجنسیتی برنده گلدن کلوب + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های میکائلا رودریگز بازیگر

میکائلا رودریگز بازیگر و خواننده تراجنسیتی آمریکایی می باشد و برنده جایزه گلدن گلوب گردیده است. با بیوگرافی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی میکائلا رودریگز

میکائلا جی «ام‌جی» رودریگز 7 ژانویه سال 1991 در نیوجرسی متولد شد. او بازیگر و خواننده تراجنسیتی آمریکایی می باشد که توانسته نخستین فرد تراجنسیتی باشد که جایزه گلدن گلوب را دریافت کرده است.

  بیوگرافی «نیما نادری» و همسرش + عکس های جدید
 

 عکس های میکائلا رودریگز بازیگر

سوابق هنری

میکائلا جی رودریگز بازیگری خود را از سال 2012 آغاز کرد او در سال 2016 پس از طی مراحل تطبیق جنسیت بازیگری خود را به عنوان یک زن ترنس ادامه داد. او با نقش آفرینی در سریال ژست توانست به شهرت برسد و برای بازی در همین سریال برنده جایزه بهترین بازیگر زن در مجموعه‌های درام گردید. از دیگر نقش آفرینی های می توان بازی در سریال لوک کیج اشاره نمود. 

 عکس های میکائلا رودریگز بازیگر

اینستاگرام

صفحه ایسنتاگرامی میکائلا چی رودریگز به آدرس mjrodriguez7  می باشد که 1.3M دنبال کننده دارد. 

 عکس های میکائلا رودریگز بازیگر

برنده گلدن گلوب

میکائلا جی رودریگز بازیگر تراجنسیتی آمریکایی شب گذشته به عنوان نخسیتن فرد تراجنسیتی برنده جایزه بهترین بازیگر زن گلدن گلوب شد. او بعد از برنده شدن این جایزه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خدای من … وای … متشکرم، مطمئنم این جایزه باعث باز شدن درها به روی بسیاری از استعدادهای دیگر خواهد شد. رودریگز به عنوان نخستین فرد تراجنسیتی  در سال ۲۰۲۲ برنده این جایزه شده است.

جوایز گلدن گلوب امسال به خاطر اتهام های فساد و فقدان تنوع نژادی کم رونق تر تز همیشه برگزار شد و بر خلاف همیشه خبری از مراسم پرزرق و برق و حضور ستارگان روی فرش قرمز در آن نبود. 

 عکس های میکائلا رودریگز بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.