بیوگرافی «میلاد میرزایی» و همسرش + ماجرای لکنت زبان و عکسهای آتلیه ای

زمان مطالعه: 3 دقیقه


میلاد میرزایی متولد سی شهریور ماه سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد و فعالیت خود را در عرصه سینما و تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است او یک خواهر و یک برادر به نامهای فاطمه و محمد نیز دارد

 

 

بیوگرافی

میلاد میرزایی متولد سی شهریور ماه سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد و فعالیت خود را در عرصه سینما و تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است او یک خواهر و یک برادر به نامهای فاطمه و محمد نیز دارد.

  بیوگرافی «آیدا کیخایی» و همسرش + عکسهای خاص

 

تحصیلات
میلاد میرزایی دارای مدرک لیسانس بازیگری است و کار خود را از دوبلاژ آغاز کرده است و به واسطه چهره اش به بازیگری روی آورده است.

 


آغاز فعالیت هنری
میلاد میرزایی فعالیت هنری خود را از سال ۹۴ با فیلم سینمایی «ماه در جنگل» آغاز کرد و تا کنون در آثاری مانند «بانوی‌عمارت» «چرخ و فلک» و «نوار زرد» نقش آفرینی کرده .

او در فیلم بانوی عمارت با مریم مومن رامتین خداپناهی حسام منظور و نیکی نصیریان همبازی بود .در این فیلم نقش خواستگار فخرالزمان (رشید) را بازی میکرد . نقش کوتاهی را در این فیلم ایفا کرد اما باز هم توانست خود را به خوبی مطرح کند.

 

ازدواج

میلاد میرزایی قرارداد ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

 

مشکل لکنت زبان

جالب است بدانید که میلاد میرزایی در گذشته مشکل لکنت زبان داشته است . به همین دلیل زمانی که تازه تئاتر را آغاز کرده بود روزی ۱۷ ساعت تمرین فن بیان می‌کرد تا بتواند این مشکل را برطرف سازد .در نهایت او  توانست پس از ۶ ماه مشکل لکنت زبان خودش را رفع کند.

 

 

گوینده رادیو

او توانست به خاطر طرز بیان و فن بیان بسیار خوبی که داشت وارد عرصه رادیو و گویندگی شود .او در این عرصه نیز بسیار موفق حاضر شده . همچنین او در عرصه موسیقی نیز فعالیت داشته و سال ۸۴ به این عرصه روی آورد و یکی از دغدغه های می باشد.  در حال حاضر در حال تهیه آلبوم خود است او معتقد است که بازیگر باید همه فن حریف باشد. 

به همین دلیل در عرصه دوبلوری ترانه‌سرایی خوانندگی و حتی فیلمسازی نیز فعالیت می کند .

 

 

زندگی خصوصی

میلاد میرزایی بسیار ورزش می کند تا اندام متناسبش را حفظ کند. او زندگی بسیار سالمی دارد، بسیار کتاب می خواند، تمرین بازیگری می کند، فیلم می بیند و موسیقی گوش می کند. او بسیار خانواده دوست است وخوش مشرب و خوش اخلاق است. از وضعیت تاهل میلاد میرزایی اطلاعاتی در دست نیست. 

 

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.