بیوگرافی «مصطفی هاشم زهی» مدیر برنامه سجاد غریبی (هالک ایرانی) + اینستاگرام و زندگی خصوصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

مصطفی هاشم زهی

مصطفی هاشم زهی مدیر برنامه های سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی ست. با بیوگرافی و سوابق کاری او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی مصطفی هاشم زهی 

مصطفی هاشم زهی مدیر موسس کشف استعدادهای ایرانی می باشد. او در چند شبکه خارجی نیز حضور یافته است. مدیر برنامه تعدادی از شخصیت های با استعدادهای ایرانی می باشد. او پیش از این مدیر برنامه های آرات حسینی  بوده است و از دوستان نزدیک او می باشد.

همچنین هاشم زهی مدیر برنامه های امیر عباس پسر به بانمک و دوست داشتنی نیز می باشد. او برنامه های مختلفی را برای امیر عباس تدارک دیده بود. اکنون مدیر برنامه های سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی می باشد. 

هاشم زهی برنامه های مختلفی را به عنوان مجری حضور داشته است. در یکی از پست های اینستاگرامی اش نیز گفته که به عنوان نظارت بر شعب اخذ رای در انتخابات کلانشهر تهران حضور داشته است. اطلاعات دقیقی در مورد زندگی شخصی او در دسترس نیست. 

  بازیگر نقش (سعید) در سریال وضعیت زرد کیست؟ + بیوگرافی زین العابدین تقی پور

مصطفی هاشم زهی

مدیر برنامه های سجاد غریبی 

مصطفی هاشم زهی چندین سال است که به عنوان مدیر برنامه های سجاد غریبی فعالیت می کند. او جلسات مختلفی را برای اجراهای سجاد غریبی داشته است. دو سال پیش نیز جلسه ای با لهستانی ها داشت که در پستی نوشت: مقدمات لازم برای مبارزات هالک ایرانی در قفس فراهم شده و بزودی بعد از عادی شدن شرایط بخاطر کرونا در لهستان مبارزه خواهیم کرد. 

مصطفی هاشم زهی

واکنش ها و جنجال ها

چند روز پیش درگیری بین سجاد غریبی و مارتین فورد در دبی ایجاد شد. پرت شدن سجاد غریبی توسط مارتین فورد جنجال های و واکنش های متفاوتی را در پی داشت.

در مصاحبه ی تی وی پلاس با مصطفی هاشم زهی، مدیر برنامه های سجاد غریبی در خصوص صحبت های پیش آمده در مورد فتوشاپی بودن فیلم های سجاد گفت:

اگر کسی میتونه ویدیو رو فتوشاپ کنه بیاد به من نشون بده. مارتین فورد ضربه ی غافلگیر کننده ای به او زد و از اونجایی که سجاد انتظار نداشت چنین چیزی پیش بیاید، آمادگی کافی برای حفظ تعادلش نداشت و زمین افتاد.

همچنین او عنوان کرد که مسئولان برگزار کننده از قبل از اونها خواسته بودند که در این دیدار به هیچ عنوان نباید با هم درگیر شوند.

هاشم زهی گفت سجاد هیچ فتوشاپی نداشته و فقط اخیرا کاهش وزن شدیدی داشته  تا بتونه تو این مسابقه چابکی کافی رو داشته باشد و اگر ویدیو های قبلیش رو دیده باشید دور بازوی او را هیچ کس در ایران ندارد و ویدیو را نمی توان که فتوشاپ کرد.

در پایان در پاسخ به سوال انصراف سجاد غریبی گفت که به هیچ عنوان این اتفاق رخ نخواهد داد و اگر انصرافی هم باشد از سوی مارتین فورد خواهد بود.

او همچنین بعد از حواشی مربوط به ماجرای فتوشاپی بودن ویدیو های سجاد غریبی واکنش داد و در پستی اینستاگرامی  گفت: مارتین فورد با کاری که دیروز کرد، گور خودش را کند. 

مصطفی هاشم زهی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی مصطفی هاشم زهی به آدرس mostafahashemzehi  می باشد. 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. پس سجاد غریبی بیچاره رو این ……کرده.حالا از پی مبارزه سجاد با مارتین،خدا میدونه چقدر به جیب بزنه.واقعا بازی کردن با نام و احساسات ایرانی ها چقدر ارزش داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.