بیوگرافی مریم طلایی قهرمان موتورسواری و حامی حیوانات + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

مریم طلایی مستندساز، عکاس سینما و تلویزیون و موتور سوار می باشد. با بیوگرافی و عکس های اینستاگرامی این بانو همراه ما باشید

مریم طلایی 4 بهمن سال 1359 در شیراز متولد شد. او موتورسوار، عکاس سینما و تلویزیون و مستند ساز می باشد. او تجربه همکاری با فیلم های هفت گنج، سال های ابری، دلاوران، سال ابری، جایی دیگر و… را داشته است. مریم طلایی یکی از قهرمانان موتور سواری کشورمان است که توانسته در مسابقات مختلفی شرکت کنند.

مریم طلایی از جمله معدود کسانی که توانسته با موتور سنگین آفریقا سفری 120 روزه به آفریقا داشته باشد. او همراه با دوربین و موتور به کشورهای مختلف سفر می کند و مستندسازی انجام می دهد.

  بازیگر نقش «کاملیا» درسریال نیسان آبی کیست؟ + بیوگرافی نیکی میربها و عکس

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

مریم طلایی حامی حیوانات

مریم طلایی فقط یک ورزشکار و هنرمند نیست، او یکی از حامیان اصلی سگ های خیابانی تهران است . از حیوانات نیز حمایت می کند. او با امکانات شخصی خود پناهگاهی برای 150 سگ ولگرد ساخته است تا از آنها نگهداری کند.

به گفته خود او، ابتدا همه سگ ها عقیم می شوند و اگر نیاز به درمان داشته باشند کمک می کند و بعد از عقیم سازی و زدن پلاک در مکان های امن رها می شوند. او همچنین کارهای درمانی همچون دارو زدن و تزریقات واکسن را خودش انجام می دهد. 

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی مریم طلایی به آدرس maryam.talaee.1  می باشد که 21.4k دنبال کننده دارد.

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

عکس های اینستاگرامی مریم طلایی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.