بیوگرافی (مرضیه برومند) عکس های قبل و بعد از انقلاب + علت مجرد ماندن

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

مرضیه برومند

 

مرضیه بَرومند یکی از کارگردان ها ، بازیگران و بازیگران تاتر کشور است. که درباره ی مجرد بودنش اینگونه توضیح میدهد…

 

بیوگرافی مرضیه بَرومند

مرضیه سادات برومند یزدی معروف به مرضیه برومند متولد ۱۷ خرداد ۱۳۳۲ در تهران است. در زمینه کارگردانی بازیگری و بازیگری تئاتر فعالیت دارد مرضیه برومند لیسانس هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران را دارا می باشد.

او تا چهار سالگی به دلیل ماموریت پدرش در شهرستان خوی زندگی می‌کرد و بعد از ۴ سالگی به همراه خانواده به زادگاه خود تهران بازگشت. وی تا سن ۱۸ سالگی در خیابان دلگشا زندگی‌کرد. بعد از ۱۸ سالگی در چهارراه آبسردار خیابان ایرانشهر شمالی زندگی میکند.

 

بیوگرافی مرضیه برومند و عکس های قبل و بعد از انقلاب + علت مجرد ماندن

 

خانواده مرضیه برومند بازیگر و هنرپیشه

او خواهر راضیه برومند بازیگر و نویسنده و همچنین خواهر احترام برومند مجری و بازیگر می باشد. طاهره برومند قهرمان بدمینتون و مربی خواهر دیگر اوست که همسر عادل بزدوده ، عروسک گردان است.
مرضیه برومند دو برادر دارد با نام های مرتضی برومند که طراح داخلی مبلمان و چرم است و مجتبی برومند که در سازمان برنامه و بودجه اشتغال دارد.

مرضیه برومند درباره پدر و مادر خود می‌گوید پدر من آدم بسیار با فرهنگ و علاقه‌مند به ادبیات و شعر بود. پایه ی علاقه ما به ادبیات را پدرم پایه‌گذاری کرد. مادرم خیلی خلاق بود و اگر درس میخواند ، هنرمند به نامی می‌شد. ایشان در شکل گرفتن شخصیت هنری ما نقش مهمی داشت.

بیوگرافی مرضیه برومند و عکس های قبل و بعد از انقلاب + علت مجرد ماندن

 

فعالیت های هنری مرضیه برومند

مجموعه‌های تلویزیونی خونه مادربزرگه و مدرسه موشها و بسیاری از کارهای عروسکی تلویزیون به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شد و راضیه برومند خواهر او در آنها صداپیشگی کرده است.

  بیوگرافی «جانی دپ» بازیگر هالیوود و همسر سابق امبر هرد + اینستاگرام و عکس

 

بیوگرافی مرضیه برومند و عکس های قبل و بعد از انقلاب + علت مجرد ماندن

 

کارهای مشترک مرضیه و راضیه برومند

علاوه بر خونه مادربزرگه دیگر کارهای مشترک راضیه و مرضیه برومند مجموعه های سریالی کتابفروشی هدهد و زیزی گولو و همه بچه های من است که راضیه برومند آنها را نوشته و مرضیه برومند به تصویر کشیده است.

 

 

چرا مرضیه برومند ازدواج نمی کند؟

مرضیه برومند دلیل ازدواج نکردن خود را اینگونه با خنده می‌گوید: من و کسی نگرفت! هر کس من و دید با خواهرم ازدواج کرد. من ازدواج نکردم ، اما این اتفاق به این معنا نیست که ازدواج خوب نیست ازدواج خیلی خوب است به شرط اینکه زن و مرد به یکدیگر متعهد باشند. باید از من عبور کنند و ما شوند باید به هم احترام بگذارند. وقتی می شنوم ازدواجی به طلاق منجر شده خیلی ناراحت می‌شوم به خصوص برای زوج هایی که بچه دارند. نهاد خانواده خیلی برایم ارزشمند است. چون شرایط کار و زندگی ام اینطور ایجاد می‌کرد که یکی را انتخاب کنم ؛ کارم را انتخاب کردم. اگر ازدواج می‌کردم مهمترین چیز برایم خانواده بود.

اینستاگرام مرضیه برومند

 

بیوگرافی مرضیه برومند و عکس های قبل و بعد از انقلاب + علت مجرد ماندن

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.