بیوگرافی «محسن زهتاب» و همسرش + آدرس اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

محسن زهتاب بازیگر پشکسوت سینما و تلویزیون و تئاتر می باشد. با بیوگرافی، سوابق هنری و اینستاگرام این هنرمند با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی محسن زهتاب

محسن زهتاب 1 فروردین سال 1341 در تهران متولد شد. او از بازیگران پیشکسوت ایران است که در دوران قبل و بعد از انقلاب در سینما و تلویزیون  و تئاتر نقش آفرینی کرده است. 

  بیوگرافی «پردیس فاطمی» مدل ایرانی و چهره اینستاگرامی،بلاگر + عکس های ازدواج و زندگی شخصی

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

ازدواج و تحصیل

محسن زهتاب متاهل است و ازدواج کرده که از ثمره این ازدواج صاحب فرزند و در نهایت صاحب نوه شده است. از تحصیلات او اطلاع دقیقی در دست نیست.

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

شروع فعالیت هنری

محسن زهتاب از بازیگران پیشکسوت، فعالیت هنری خود را از سال 1335 و با حضور در کلاس های بازیگری تئاتر جامعه باربد آغاز کرد و بعد از آن در رادیو شروع به نمایش نامه خوانی نمود و بعد از راه اندازی تلویزیون به عنوان بازیگر وارد شد. حضور او در جلوی دوربین با فیلم دزدان معدن به کارگردانی امیر حسین امیر فضلی در سال 1335 رقم خورد و قدم در سینما گذاشت.

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

شهرت

محسن زهتاب اولین کسی است که نقش رضا خان را ایفا نموده است و از طریق همین نقش نیز به شهرت رسید. بعد از او بازیگران دیگری در سریال های مختلف به ایفای نقش رضا خان پرداخته اند ولی زهتاب بعد از آن دیگر بازی در این کاراکتر را نپذیرفت و حت یزمانی که علی حاتمی در فیلم کمال الملک از او درخواست کرد آن نقش را بازی کند قبول نکرد. 

او در این خصوص می گوید:هیچ‌ وقت دوست ندارم کارهای تکراری و کلیشه‌ای در کارنامه‌ام باشد. از طرفی فکر هم نکرده‌ام من کدام نقش را بازی کنم چون در اصول کاری، بازیگر باید تابع کارگردانش باشد. اولین کسی بودم در سال‌های ۱۳۶۲ یا ۱۳۶۳ نقش رضاخان را بازی کردم. هرچه قدر بعد از آن اثر به من اصرار کردند دیگر این نقش را بازی نکردم. حتی مرحوم علی حاتمی برای کار کمال‌الملک نقش رضاخان را پیشنهاد کرد و من نپذیرفتم.

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

حضور در برنامه چهل تیکه

برنامه چهل تیکه با اجرای محمدرضا علیمردان هر هفته میزبان هنرمندان پیشکسوت ایران می باشد. هفته اول دی محسن زهتاب میهمان این برنامه بود.  ایشان در این برنامه از سوابق هنری و شروع فعالیت هنری شان صحبت کردند و  گلایه هایی که در مورد معضلات پیشکسوتان این عرصه بازگو کردند. 

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

آثار

محسن زهتاب طیسالهای فعالیت هنری در سینما، تلویزیون و تئاتر از دوران پیش از انقلاب تا کنون نقش های مختلفی را ایفا نموده است که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

مریم مقدس، جان سخت، به دنبال خوشبخیتی، همسر دلخواه من، تب سرد،  فرستاده، ردپایی ب شن، دزدان معدن، ولایت عشق، در پناه تو، کهنه سوار، غریبه، روز گار جوانی، چراغ جادو و… . 

 عکس های محسن زهتاب بازیگر

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی محسن زهتاب به آدرس mohsen.zehtab  می باشد که تنها پیج رسمی این هنرمند است و  بیش از 1800 دنبال کننده دارد. 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.