بیوگرافی «لین کلایو» ملکه زیبایی سوریه ای تبار بریتانیا + اینستاگرام و داستان زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های اینستاگرامی لین کلایو ملکه زیبایی

لین کلایو ملکه زیبایی سوریه در انگلیس زندگی می کند. با بیوگرافی و حضور او در سی پنجمین  دوره ملکه زیبایی با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی لین کلایو

لین کلایو 29 ساله متولد سوریه می باشد. او در سال 2013 به بریتانیا رفت و زبان انگلیسی را اموخت. هم اکنون نیز در هسل یورکشایر شرقی، شهرستانی واقع در شمال انگلیس زندگی می کند. او درسرویس خدمات درمانی انگلیس مشغول به فعالیت است.

جالب است بدانید لین کلایو کمپینی برای برابری زنان و حقوق پناهجویان به راه انداخته بود. حالا لین کلایو قرار است در 15 ژانویه 2022 و در سی و پنجمین دوره ملکه زیبایی به همراه 57 شرکت کننده دیگر حضور یابد. 

  اکبر کمیجانی (رئیس جدید بانک مرکزی) کیست؟ / بیوگرافی اکبر کمیجانی و سوابق کاری

 عکس های اینستاگرامی لین کلایو ملکه زیبایی

تحصیل و ازدواج

لین کلایو فارغ التحصیل رشته پزشکی می باشد که به عنوان پزشک کارآموز مشغول به کار است. او متاهل است و با  boy clive ازدواج کرده که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر است.

 عکس های اینستاگرامی لین کلایو ملکه زیبایی

عدم اجازه حضوردر آمریکا

لین کلایو که نماینده انگلیس برای شرکت در فینال مسابقه ملکه  زیبایی ست، اجازه پرواز و ویزای برای سفر به آمریکا را ندارد. او قرار بود در 15 ژانویه سال 2022 به همراه 57 شرکت کننده دیگر در سی و پنجمین دوره ملکه زیبایی با میزبانی آمریکایی حضور یابد. عدم ویزای به او در شبکه های مجازی خبر ساز شده است.

لین کلایو می گوید: برای خانواده‌اش (همسر و فرزندش) ویزا توریستی برای سفر به لاس وگاس داده شده، اما ویزای او به دلیل این که در دمشق بدنیا آمده، رد شده است و تنها تفاوت در محل تولد من است. او از سفارت آمریکا درخواست تجدیدنظر کرده و امیدوار است که بتواند به موقع ویزای ورود به این کشور و حضور در مسابقه را دریافت کند.

اما هاردی، نماینده هسل از حزب کارگر در پارلمان گفته که سعی می کند در این مورد میانجیگری کند. مقامات آمریکایی گفته‌اند که نمی‌توانند در مورد پرونده خانم کلایو اظهارنظر کنند. حالا باید دید آیا انگلیس نماینده ای در این مناسبقات خواهد داشت یا خیر.

 عکس های اینستاگرامی لین کلایو ملکه زیبایی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی لین کلایو به آدرس leen_clive  می باشد که 154k دنبال کننده دارد.

 عکس های اینستاگرامی لین کلایو ملکه زیبایی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.