بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

فریدون قنبری یکی از کشتی گیران معروف ایرانی متولد سال ۱۳۵۶ می باشد در ادامه با بیوگرافی این ورزشکار با ما همراه باشید

 

بیوگرافی فریدون قنبری

فریدون قنبری کشتی گیر آزاد کرمانشاهی متولد یکم مهرماه سال ۱۳۵۶ در کرمانشاه می باشد این ورزشکار در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود بسیار افتخارآفرین بوده و چندین مدال از آن خود کرده است

  بیوگرافی «محمد مخبر» + احتمال حضور او در کابینه سیزدهم به عنوان معاون اول رئیس جمهور

 

 

بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

 

آغاز فعالیت حرفه ای فریدون قنبری

فریدون قنبری فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۶ با حضور در مسابقات جهانی آغاز کرد فعالیت خود را از دوران نوجوانی در زمینه کشتی آغاز کرده بود و به مدال هایی نیز دست پیدا کرد از جمله آنها می‌توان به مدال قهرمانی جوانان جهان در هلسینکی سال ۱۹۹۷ اشاره کرد و همچنین در جام جهانی کشتی در سال ۱۹۹۹ و سال ۲۰۰۵ به مدال برنز دست یافت

 

بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

 

ماجرای تیر خوردن فریدون قنبری

چندی پیش فریدون قنبری که یکی از کشتی‌گیران به نام کرمانشاهی می باشد در شهرستان صحنه مورد هجوم مسلحانه قرار گرفت و چندین تیر به او ثابت کرد که بیشتر در ناحیه فک می باشد و به کما رفته است

 

بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

 

افتخارات فریدون قنبری

مدال طلای قهرمانی جوانان جهان ۱۹۹۷

مدال برنز جام جهانی کشتی اسپوکن

۱۹۹۹ مدال برنز تاشکند جام جهانی کشتی سال ۲۰۰۵

مدال برنز جام جهانی کشتی مینسک سال ۲۰۰۳

مدال طلای قهرمانی آسیا سال ۲۰۰۴ در تهران

 

بیوگرافی «فریدون قنبری» کشتی گیر معروف + ماجرای تیراندازی و اخبار جدید

 

علت درگذشت فریدون قنبری

فریدون قنبری که از ابتدای سال جاری به دلیل بیماری پانکراتیت نکروزان در بیمارستان بستری شده و روز بیستم فروردین ماه جراحی شده بود، امروز (شنبه) با افت فشار شدید مواجه شده و متاسفانه پانکراتیت ارگان حیاتی بدنش را درگیر کرد و متاسفانه دقایقی پیش درگذشت.

دکتر شاپور یاسمی، پزشک معالج فریدون قنبری در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: متاسفانه از 45 دقیقه پیش هر چه برای احیای این بیمار تلاش کردیم، موثر واقع نشد و فریدون قنبری از دنیا رفت.

پزشک معالج قهرمان اسبق کشتی ایران و جهان گفت:

مشکلات کیسه صفرا و از بین رفتن پانکراس این کشتی‌گیر، قهرمان جهان را دچار نارسایی چند ارگانی کرده بود.

«شاپور یاسمی» پزشک معالج فریدون قنبری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به روند درمان قهرمان اسبق کشتی جهان اظهار داشت: مشکلات کیسه صفرا و عدم درمان به موقع ان تاثیر بدی بر روی پانکراس مرحوم قنبری گذاشته بود و موجب شد تا پانکراس وی کاملا از بین برود. چندین جراحی بر روی او انجام شد اما متاسفانه نتوانستیم برای درمان او کاری کنیم. در پانکراس مواد و محتویاتی است که موجب هضم و جذب غذا می‌شود اما زمانی که پانکراس از بین برود این انزیم‌ها وارد خون شده و مشکلات بیمار را چند برابر خواهد کرد. این شرایط را پانکراس نتروزان می‌گویند.

او ادامه داد: 

وارد شدن آنزیم و مواد پانکراس به خون موجب شده بود تا قهرمان جوانان جهان دچار نارسایی چند ارگانی شود و کلیه، قلب، ریه و برخی دیگر از اعضای بدن وی دچار مشکل شود. در حدود ۵۰ درصد  کسانی که به پانکراس نروزان مبتلا خواهند شد فوت خواهند کرد و کسانی که هم زنده خواهند ماند دچار سوهاضمه یا دیابت تا آخر عمر خواهند شد. 

 یاسمی با بیان دلایل ابتلا برخی به این بیماری گفت: دلیل این بیماری در برخی از کشورها متفاوت است. در کشورهای شرقی با توجه به رژیم غذایی این مریضی بیشتر به خاطر سنک کیسه صفرا است اما در کشورهای غربی در برخی از مواقع الکل و مصرف آن نیز تاثیر دارد. اگر قنبری زودتر از این به دنبال معالجه بود امکان درمان وی وجود داشت. بهتر است خانواده یا خود بیمار نسبت به بیماری حساسیت بیشتری داشته باشند تا در نهایت روند درمان پیچیده نشود. 

او در پایان تصریح کرد: مرگ قنبری ضایعه بزرگی برای ورزش استان کرمانشاه بود.

این ضایعه تلخ را به بازماندگان فریدون قنبری و جامعه کشتی ایران تسلیت عرض می‌کنیم.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.