بیوگرافی «علی علیپور» فوتبالیست و همسرش + اینستاگرام و افتخارات ورزشی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس های علی علیپور

علی علیپور از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران است که در تیم پرسولیس نیز حضور داشته است. با بیوگرافی و سوابق ورزشی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی علی علیپور

علی علیپور 20 آبان سال 1374 در قائمشهر متولد شد. او از فوتبالست ها و آینده دارهای خوب کشورمان است که عضو تیم ملی است و  مستعد در پست مهاجم و هدفش بازی در تیم رئال مادرید است. 

  «ویلیام برنز» رئیس جدید سیا کیست؟ + ماجرای انتخاب او از سمت بایدن

عکس های علی علیپور

ازدواج و تحصیل

علی علیپور فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی است. او متاهل است و با زهرا دژوان ازدواج کرده که ثمره این ازدواج پسری به نام شنتیا می باشد.

عکس های علی علیپور

از نساجی تا پرسپولیس

علی علیپور اولین حضور حرفه ای خودش را در سن 12 سالگی با تیم نساجی مازندران آغاز کرد، سپس به استیل آذین رفت و بعد از یکسال به نساجی بازگشت. بعد از مدتی در تیم سنگ آهن و راه آهن بازی کرد و در سال 93 به تیم پرسپولیس ملحق شد. 

عکس های علی علیپور

حضور در تیم ملی

علی علیپور سابقه بازی در  تیم ملی فوتبال جوانان ایران را دارد و توانسته 9 گل در بازی های تیم ملی جوانان به ثمر رساند. او در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 در وبسایت AFC به عنوان یکی از آینده‌ دارهای آسیا معرفی شد. علیپور توانست عنوان ششمین بازیکن برتر دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کند.

عکس های علی علیپور

علی علیپور در پرتغال

علی علیپور در 20 ستامبر 2020 در پست اینستاگرامی اش از حضور و قرار دادش با تیم ماریتمو پرتغال خبر داد و از همه کسانی که در این مسیر همراهش بودند تشکر و قدردانی کرد. او هم اکنون عضو این تیم پرتغالی می باشد. 

عکس های علی علیپور

اینستاگرام 

عکس های علی علیپور

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.