بیوگرافی «علیرضا عباس پور» قهرمان وزنه برداری نوجوانان جهان + اینستاگرام و مدال ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیوگرافی «علیرضا عباس پور» قهرمان وزنه برداری نوجوانان جهان + اینستاگرام و مدال ها

علیرضا عباسپور نوجوان وزنه بردار کشورمان در طی مسابقات اخیر توانست اولین مدال تیم را کسب کند که شامل سه مدال طلا بود. وی رکورد جدیدی در وزنه برداری ایجاد کرد.

 

مطلب نیو – علیرضا عباسپور وزنه‌بردار دسته 81 کیلوگرم ایران است. وی که در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در رده سنی نوجوانان در عربستان شرکت کرده بود توانست قهرمان وزنه‌برداری جهان شود و سه مدال طلا را از آن خود کند.این مسابقات از روز ۱۳ مهر تا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ برگزار می شوند.

نماینده کشورمان علیرضا عباسپور دیروز جمعه شانزدهم مهر به مصاف رقیبان خود رفت. او از همان ابتدا یکی از مدعیان کسب سکوی مسابقات به شمار می‌رفت که در نهایت در پایان حرکت یک ضرب توانست مدال طلا را از آن خود کند.

علیرضا عباسپور در اولین حرکت یک ضرب وزنه ۱۴۰ کیلوگرمی را بالا برد. در حرکت دوم وزنه ۱۴۳ کیلوگرمی را بالا برد و مدال طلای یکضرب خود را قطعی کرد. علیرضا در حرکت سوم وزنه ی  ۱۴۷ کیلوگرمی را بالا برد و فاصله خود را با رقیبانش زیاد کرد.

بیوگرافی «علیرضا عباس پور» قهرمان وزنه برداری نوجوانان جهان + اینستاگرام و مدال ها

در این رقابت ها علیرضا با وزنه برداری وزنه ۱۴۷ کیلوگرمی مدال طلا را از آن خود کرد. و ۲ حریف روسیه ای او با بلند کردن وزنه ۱۴۲ ، ۱۴۱ کیلوگرمی عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.

در حرکت دوضرب در دسته ۸۱ کیلوگرم علیرضا عباسپور ابتدا وزنه ۱۷۰ کیلوگرمی را بالا برد و در همان حرکت اول مدال طلا را از آن خود کرد. وی در حرکت دوم توانست وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی را بالا ببرد و در نهایت با بالا بردن وزنه ۱۸۱ کیلوگرمی توانست رکورد جدیدی کسب کند و سه مدال طلا را از آن خود نماید.

  بیوگرافی و اینستاگرام «ایکر کاسیاس» دروازه‌بان سابق رئال مادرید + فیلم رقص کاسیاس با دختران ایرانی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.