بیوگرافی علیرضا حقیقی + جنجال ها و ماجرای ازدواجش با خواننده آمریکایی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی:

علیرضا حقیقی در دوازدهم اردیبهشت سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد او اصالتاً زنجانی می‌باشد و نام علیرضا را مادرش برایش انتخاب کرده چون قبل از تولدش خواب امام رضا علیه السلام را می بیند.

 

 

علاقه به دروازه بانی:

علیرضا حقیقی از کودکی علاقه مند به ورزش فوتبال و پست دروازه بانی بود و توانست در ۱۱ سالگی به عضویت تیم نونهالان سایپا دربیاید،او بعداً به تیم نونهالان پرسپولیس پیوست و توانست در بازی های غرب آسیا به عنوان دروازه‌بان در ۱۴ سالگی برای تیم ملی بازی کند.

 

 

 

پیوستن به پرسپولیس:

او در سال ۱۳۸۵ در سن ۱۸ سالگی با امضای یک قرارداد به تیم بزرگسالان پرسپولیس پیوست و به عنوان دروازه‌بان این تیم مشغول به بازی شد.

 

 

 

ازدواج:

علیرضا حقیقی ازدواج نکرده و مجرد است و خودش می گوید که میخواهد بر بازی فوتبال متمرکز باشد تا بر مسائل دیگر.

 

 

جنجال ها:

از جنجال های علیرضا حقیقی می‌توان به ماجرای او و الناز شاکردوست اشاره کرد که انتشار یک مصاحبه ویدیویی جعلی باعث دردسر های بسیاری برای او شد و حتی موضوع به دادگاه هم کشیده شد

 

 

 

از دیگر جنجال های او  ارتباطش با بی بی رکسا خواننده معروف آمریکایی بود و البته بعد از عکس های منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ارتباطش با بی بی رکسا هیچ گونه او واکنشی نشان نداد.

 

 

 

 

درخشندگي و لژيونري:

در فصل 1387 – 1388 توانست به عنوان گلر اول درون دروازه قرار بگيريد .به گزارش پارس ناز موفقيت هاي موجب شد درسال 2012 با روبين کازان روسيه قرار داد 4 ساله ببند، او در طي اين مدت بصوت قرصي در ليگ فوتبال پرتغال بازي کرد با پايان يافتن قرار داد در حال حاضر گفته مي‌شود با يک تيم انگليسي قرار داد امضا کرده است.

  درخواست اینستاگرامی علی کریمی از مردم

 

 

تیم ملی:

علیرضا حقیقی در بازی دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال فلسطین در سال 1389 یک نیمه در دروازه تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفت و اولین بازی ملی خود را تجربه کرد. او در 5 رده ملی بازی کرده است که یک رکورد برای این بازیکن است.

حقیقی اولین بار در مسابقات نونهالان غرب آسیا در قطر در سال 1381 برای تیم ملی بازی کرد که در آن زمان 14 ساله بود. او در مسابقات نوجوانان آسیا در سال 1383 در ژاپن نیز بازی کرد و در سال 1385 در تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا در هند در 3 بازی در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.

 

 

 

روبین کازان:
علیرضا حقیقی در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۲ با امضاء قراردادی ۴ ساله به باشگاه فوتبال روبین کازان روسیه پیوست.

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.