بیوگرافی «سارا والیانی» و همسرش عکس های جدید و آتلیه ای

زمان مطالعه: 3 دقیقه

سارا والیانی بازیگر جوان کشورمان متولد سال ۱۳۶۵ در تهران می باشد در ادامه با بیوگرافی این بازیگر توانمند با ما همراه باشید

 

 

 

بیوگرافی

سارا والیانی متولد هفدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در تهران می باشد و در زمینه تلویزیون و تئاتر فعالیت می کند متاهل می باشد و دارای یک فرزند به نام آبتین می باشد

  بیوگرافی کامل «آیت الله جوادی آملی» و همسر و فرزندان + تعالیف و سمت ها

سارا والیانی بازیگر جوان کشورمان متولد سال ۱۳۶۵ در تهران می باشد در ادامه با بیوگرافی این بازیگر توانمند با ما همراه باشید

 

آغاز فعالیت هنری

سارا والیانی و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم سینمایی رگ خواب آغاز کرده است او در این فیلم با لیلا حاتمی همبازی بوده است و یکی از شاخص‌ترین نقش‌هایی که اتاق کنون در آنها ایفای نقش کرده همین فیلم رگ خواب و سریال افسانه هزار پایان بوده است علاوه بر آن در سریال های تلویزیونی مثل افسانه هزار پایان بوف‌کور دنگ و فنگ روزگار و خانه یکی نیز ایفای نقش کرده است. پودر سال ۹۸ با سریال از سرنوشت بیشتر شناخته شد.

 

 

ازدواج

خانم سارا والیانی متاهل می باشد و همسرش محسن میرزا خانی میباشد محسن میرزاخانی نیز یکی از افراد فعال در عرصه سینما می باشد و طراح صحنه و کارگردان است سارا والیانی پیش از این ازدواج کرده و حاصل ازدواج اولش یک پسر به نام آبتین میباشد که این ازدواج سال ۹۴ به پایان رسید.

 

 

مصاحبه با خانم سارا والیانی

در رابطه با چهار مرد قدرتمند زندگی اش می گوید پدربزرگش، پدر، همسر و پسرش چهار مرد قدرتمند زندگی‌اش می باشند.

 

 

نقش های خاص

از شاخصترین نقشی او هنرنمایی در سریال افسانه هزارپایان و رگ خواب بوده است و در جدیدترین آثاری که حضور داشته دو سریال دنگ و فنگ روزگار و خونه یکی می باشد.

این بانوی هنرمند در سریال افسانه هزار پایان در کنار بازیگران نظیر مریم کاویانی، عزت‌الله رمضانی‌فر، تورج نصر و عزت‌الله مهرآوران و فرشته ترابی و کیمیا گیلانی و دیگر هنرمندان حضور داشته است.

در مجموعه تلویزیونی دنگ و فنگ روزگار نیز با هنرمندانی چون سبروس گرجستانی و مریم سعادت و زهرا داوودنژاد و مینا نوروزی و محمد نادری و پانته آ مهدی نیا و دیگر هنرمندان قرار گرفته است.

 

 

فیلم شناسی

رگ خواب (حمید نعمت الله)

بوفه کور (احمدرضا معتمدی)

راه رفتن روی سیم (احمدرضا معتمدی)

 

 

سریال ها

سریال دنگ و فنگ روزگار   (حسن وارسته)

خونه یکی (حامد تهرانی علوی)

افسانه هزار پایان  (شهاب حسینی)

از سرنوشت  (علیرضا بذرافشان)

 

 

پیج اینستاگرام سارا والیانی

 

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.