بیوگرافی دکتر وحید آرین ( پزشک مهاجر افغان ساکن لندن) + داستان زندگی در نمایشگاه پناهندگان سابق

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیوگرافی دکتر وحید آرین ( پزشک مهاجر افغان ساکن لندن) + داستان زندگی و نمایشگاه پناهندگان سابق

 

دکتر«وحید آرین» مهاجر ساکن لندن به خاطر کارهای خیرخواهانه و کمک به پناهندگان در کشور انگلیس مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفت با بیوگرافی دکتر وحید آرین با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی دکتر وحید آرین

دکتر وحید آرین که از ۱۵ سالگی برای گذراندن تحصیلات متوسطه و دبیرستان به انگلیس فرستاده شد و در آنجا به صورت پاره وقت کار می کرد و خانواده اش کمک می کرد و هم درس می خواند. برای گذراندن تحصیلات دانشگاهی به دانشگاه کمبریج بریتانیا و هاروارد آمریکا وارد شد و در آنجا تحصیلات عالی را گذراند.

  شرایط قرارگیری زن و شوهر مومن در کنار یکدیگر در بهشت + بیوگرافی مرتضی خاتمی خوانساری

دکتر آریان که اکنون ۳۵ سال دارد فعالیت خیرخواهانه خود را در سال های اخیر برای کمک به پناهندگان گسترش داده است که مورد تقدیر و تشکر همگان قرار گرفته است.

فعالیت های خیرخواهانه دکتر وحید آرین

دکتر وحید آرین از چهار سال پیش یک شبکه خیریه تحت عنوان «تل هیل» یا «کمک از راه دور» تاسیس کرد. این شبکه پزشکان و نخبگان کشورهای آمریکا بریتانیا و کانادا را دور هم جمع کرده که از طریق پیامک واتساپ و و اسکایپ به مردم کشورهای جنگ زده آموزش دهند و به آنها کمک کنند.

دولت بریتانیا در سال ۲۰۱۴ با برنامه «نقطه نور» از کسانی که فعالیت‌های خیرخواهانه برای بهبود زندگی و شرایط مردم محروم را آغاز کردند رونمایی و تشکر کرد.

تقدیر دولت بریتانیا از دکتر وحید آرین

دولت بریتانیا از دکتر وحید آرین به خاطر کارهای خیرخواهانه و کمک به کشورهای در حال جنگ مثل سوریه و افغانستان تقدیر و تشکر کرد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

3 نظر

  1. سلام من خیلی سرچ کردم ایشون اینستاگرام نداشتن، راههای ارتباطی با ایشون به چه صورته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.