بیوگرافی «دکتر رامتین کثیر» جراح زیبایی ایرانی ساکن آمریکا + اینستاگرام و ماجرای عمل زیبایی لی لی پونز

زمان مطالعه: 3 دقیقه

دکتر رامتین کثیر

دکتر رامتین کثیر متخصص و جراح زیبایی می باشد. با بیوگرافی و ماجرای عمل جراحی لی لی پونز در ادامه مطلب همراه ما باشید. 

 

 

بیوگرافی رامیتن کثیر

دکتر رامتین کثیر از متخصصان و جراحان زیبایی می باشد که در آمریکا ساکن است. او عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می باشد. عمل زیبایی و زیباسازی خیلی از شخصیت های مشهور توسط دکتر کثیر رامیتن صورت گرفته. او بسیار شهرت دارد. از زندگی شخصی او اطلاعات دقیقی در دست نیست. 

  بیوگرافی «آهو خردمند» و همسرش + ماجرای کشف حجاب و مهاجرت

دکتر رامتین کثیر

دیدگاه دکتر رامتین کثیر درباره جوان سازی پوست

دکتر رامتین کثیر عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا در مصاحبه ای در خصوص جوان سازی وست گفت: پس از 50 سالگي زمان مناسبي براي جوان‌سازي پوست گردن است چرا كه در اين زمان تغييراتي در پوست گردن به وجود آمده است و مي‌توان آن‌ها را برطرف كرد.

به نقل از ایسنا، دکتر کثیر درباره جوان سازی پوست گردن گفت: چگونگي افزايش سن در هر متفاوت است و به عوامل ژنتيك، استرس، افزايش و كاهش وزن بستگي دارد. البته ممكن است فرد در يك دوره از زندگي خود زودتر مسن شود و در سال‌هاي بعد اين روند كند شود. اين عوامل در زمينه تصميم‌گيري براي كشيدن پوست صورت فرد موثر است بنابراين توصيه و درمان واحدي براي همه افراد وجود ندارد.

او همچنین درباره انتخاب بيمار براي اعمال جراحي زيبايي افزود: اين مساله از هر مورد ديگري مهمتر است. هم بيمار بايد جراح مناسبي را انتخاب كند و هم پزشك روش درماني درستي را بر حسب آناتومي و ويژگي‌هاي ژنتيك فرد برگزيند.

دکتر رامتین کثیر

جراحی زیبایی لی لی پونز 

دکتر رامتین کثیری جراح زیبایی،  جراحی زیبایی لی لی پونز را انجام داده بود. او به مناسبت تولد لی لی پونز در پستی اینستاگرامی تصاویری از قبل و بعد از عمل لی لی پونز به اشتراک گذاشت و تولد او را تبریک گفت. لی لی پونز نیز در در کامنتی نوشت: واقعا بهترین تصمیمی که گرفتم انجام دادن این عمل ها بود. تو معجزه می کنی دکتر.. عاشقتم 

لی لی پونز مدل، رقصنده، خواننده و بازیگر معروف آمریکایی – ونزوئلایی می باشد که طرفداران بسیاری دارد. 

دکتر رامتین کثیر

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی دکتر رامتین جراح زیبایی به آدرس drkassir می باشد که 425K دنبال کننده دارد. 

دکتر رامتین کثیر

دکتر رامتین کثیر

دکتر رامتین کثیر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.