بیوگرافی «حشمت الله قنبری» مدیر عامل جدید هلدینگ پارسیان و همسر و فرزندان + کارشناس برنامه مذهبی صدا و سیما

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های حشمت الله قنبری

حشمت االه قنبری پژوهشگر تاریخ اسلام، سخنران و استاد دانشگاه می باشد. با بیوگرافی و سوابق کاری او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی حشمت الله قنبری

دکتر حشمت الله قنبری همدانی متولد سال 1340 در همدان می باشد. ایشان کارشناس برنامه مذهبی صدا و سیما،  استاد دانشگاه، سخنران مذهبی و  پژوهشگر تاریخ اسلام می باشد. تسلط کامل دکتر قنبری پژوهشگر در زیمنه تاریخ اسلام باعث شده تا به یکی از چهره های علمی شناخته شده تبدیل گردد. ایشان سخنرانی های بسیاری درباره تاریخ اسلام ارائه داده اند.

  اعظم السادات فراحی (همسر محمود احمدی نژاد) کیست؟ + ماجرای آشنایی و ازدواج

 عکس های حشمت الله قنبری

آثار

دکتر حشمت االه قنبری در طی سالها فعالیت پژوهشی در زمینه تاریخ اسلام آثار و تالیف های فراوانی دارند که به برخی از آ نها اشاره خواهیم کرد:

آن شش ماه: از حجه الوداع تا فاطمه الوداع

آیین زندگی اسلامی و انسانی : شرح و تفسیر نامه ی سی و یک نهج البلاغه

سیری در تاریخ اسلام

حماسه جاویدان

خورشید غدیر

و…

 عکس های حشمت الله قنبری

مدیر عامل هلدینگ پارسیان

حشمت الله قنبری طی صدور حکمی از سوی سید پرویز فتاح به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان منصوب گردید. متن حکم رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص این انتصاب به شرح زیر می باشد:

“نظر به مراتب تعهد، تخصص، شایستگی و سوابق ارزنده، جنابعالی را به مدت ۲ سال به سمت «مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان» منصوب می‌نمایم.

با عنایت به اولویت و اهمیت مسائل فرهنگی و لزوم تحول بیش از پیش در بهره برداری از امکانات موجود گردشگری، در نظر است موسسه موزه‌ها از این تاریخ، ذیل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان به فعالیت خود ادامه دهد؛ از این رو انتظار می‌رود با بهره گیری از تجارب درخشان در امر ساماندهی موزه‌ها و نیز بهره مندی از نظرات خبرگان عرصه سیاحتی و گردشگری در چارچوب مصوبات هیئت مدیره هلدینگ، نسبت به اعمال اصلاحات لازم در ساختار آن شرکت اقدام فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در کمک به پیشبرد اهداف و برنامه‌های بنیاد و انجام امور محوله موفق باشید.”

  عکس های حشمت الله قنبری

هلدینگ پارسیان

هلدینگ پارسیان یک شرکت سیاحتی و تفریحی بزرگ است که به عنوان بزرگ ترین مجموعه خدمات بندری، دریایی، سیاحتی، هتلداری و تفریحی و ریلی شناخته شده است. این هلدینگ در هفت حوزه اصلی  مدیریت خدمات بندری، هتلداری و رستوران، سیاحتی و تورگردانی و فرهنگی، تفریحی و ورزشی، مدیریت خدمات بندری، حمل و نقل ریلی، توزیع و پخش و حمل و نقل جاده ای و همچنین حمل و نقل دریایی فعالیت می کند. 

 عکس های حشمت الله قنبری

 عکس های حشمت الله قنبری

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.