بیوگرافی «جعفر سلمانی» فوتبالیست و همسرش + اینستاگرام و افتخارات ورزشی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

جعفر سلمانی فوتبالیست و بازیکن فعلی تیم استقلال می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی و سوابق ورزشی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی جعفر سلمانی 

جعفرسلمانی 23 دی سال 1375 در شادگان خوزستان متولد شد. از زندگی شخصی او اطلاع دقیقی در دست نیست. او مجرد است و ازدواج نکرده است. سلمانی در پست وینگر چپ تیم استقلال بازی می کند و مهارت زیادی در پای راست خود دارد.

  بیوگرافی «پیام دهکردی» و همسرش + ماجرای بیماری و عکس های جدید

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

سوابق ورزشی

جعفر سلمانی فعالیت حرفه ای خود را در تیم های شهر شادگان آغاز کرد و سپس وارد تیم صنعت نفت شد. او از سال 2017 تا 2020 برای تیم صنعت نفت بازی می کرد. سپس طی قرار دادی به تیم پورتیموننزه پرتغال پیوست. او تا پایان سال 2021 به مدت دو سال و نیم در این تیم حضور داشت.سلمانی در این تیم بازی های درخشانی از خود نشان داد.

او در پایان سال 2021 با رضایت باشگاهش به صورت رسمی و با قراردادی 2 ساله به باشگاه استقلال پیوست. اولین بازی برای تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دربازی مقابل باشگاه فوتبال الهلال رقم خورد. او در در بازی با سپاهان نیز اولین گل خود را برای این تیم به ثمر نشاند. جعفر سلمانی از جمله بازیکنانی ست که برای تیم استقلال و علی الخصوص باز نظر فرهاد مجیدی، یکی از بازیکنان کلیدی به شمار می رود و نقش مؤثری در گلسازی این تیم دارد. 

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

حضور تیم ملی

جعفر سلمانی اولین حضورش در تیم ملی، در فروردین 1400 در بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم سوریه رقم خورد. او به عنوان مدافع راست تیم ملی در ترکیب اصلی دراگان اسکووچیچ قرار گرفت. او از جمله بازیکنانی ست که در آینده امید زیاید برای بازی های درخشان او در تیم ملی وجود دارد. 

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی جعفر سلمانی به آدرس jafarsalmani977  می باشد. 

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

 عکس های جعفر سلمانی فوتبالیست

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.