بیوگرافی برزو ارجمند و همسرش + عکس های خانوادگی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

برزو ارجمند یکی از بازیگران خوب و مطرح کشور در سینما و تلویزیون و تئاتر می باشد او در بسیاری از فیلم‌های سینمایی و همچنین فیلم های کمدی هنرنمایی کرده است.برزو ارجمند ۴۴ ساله است و با پارمیس زند ازدواج کرده و داری یک پسر می باشد

 

بیوگرافی:

برزو ارجمند در هشتم فروردین ماه ۱۳۵۴ در شهر مشهد به دنیا آمد. او تقریباً در یک خانواده هنری بزرگ شد و دارای یک خواهر به نام بهاره ارجمند است که او هم همچون برزو ارجمند از بازیگران خوب تئاتر به حساب می آید.

برزو ارجمند فرزند مرحوم انوشیروان ارجمند از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است و همچنین برادرزاده داریوش ارجمند نیز می باشد و از لحاظ پیشینه خانوادگی در یک خانواده هنری به دنیا آمد و در ابتدا به فعالیت های موسیقی پرداخت و هارمونیکا مینواخت، بعداً سازهایی چون تنبور و تنبک و تار هم به جمله سازهای او اضافه شد.

 

 

ورود به بازیگری:

برزو ارجمند در دانشگاه آزاد اسلامی تهران در دانشکده هنر و معماری در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی می باشد.

شروع دوران بازیگری او به بازی در یک سریال به نام چتر خورشید که در سال ۱۳۷۳ ساخته شد برمیگردد و اولین فیلم سینمایی خود را با نام فیلم سفر سرخ در سال ۱۳۷۹ بازی کرد.

 

 

 

 

جریان ازدواج:

برزو ارجمند خودش میگوید که من و پارمیس در دانشکده هنر و معماری با همدیگر هم دانشگاهی بودیم و من بازیگری،نمایش و پارمیس طراحی صحنه می خواند. پارمیس برای یک سفر کوتاه راهی خارج کشور شد و بعد از برگشت با توجه به آشنایی دانشگاهی در یک مهمانی که برای دید و بازدید تدارک دیده شده بود با دوستان هم دانشکده ای در این مهمانی شرکت کردم و ناگهان با دیدن دوباره پارمیس این فکر به ذهنم رسید که شاید او بهترین همسر و بهترین انتخاب برای آینده من باشد و از او درخواست ازدواج کردم و اول پارمیس این مسئله را به شوخی قلمداد کرد ولی بعد از مدتی فکر کردن به من جواب مثبت داد.

 

  کنایه عجیب و جنجالی ریحانه پارسا به حامد بهداد بازیگر سریال دل

 

جوایز برزو ارجمند:
برزو ارجمند برای بازی در سریال‌های مشق عشق و یک وجب خاک جایزه بهترین بازیگری را از شبکه‌های جام جم و سه دریافت کرد. همچنین برای بازی در سریال قهوه تلخ کاندید بهترین بازیگری از جشن دنیای تصویر شد. وی برای بازی در فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ساخته وحید جلیلوند نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره شهر و جشن منتقدان سینمای ایران شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.