بیوگرافی «ایمان صفا» و همسرش + عکس و مصاحبه

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

ایمان صفا بازیگر جوان و خوش آتیه ایرانی متولد سال ۱۳۶۲ در تهران می باشد و اکنون ۳۷ ساله می باشد و یک خواهر به نام طنین دارد فوتبال را حرفه ای دنبال می کند و دروازه بان تیم هنرمندان می باشد

 

 

بیوگرافی

ایمان صفا بازیگر جوان و خوش آتیه ایرانی متولد سال ۱۳۶۲ در تهران می باشد و اکنون ۳۷ ساله می باشد و یک خواهر به نام طنین دارد فوتبال را حرفه ای دنبال می کند و دروازه بان تیم هنرمندان می باشد

  بیوگرافی «نوا ابراهیمی» نویسنده ایرانی-آلمانی و برنده جایزه ادبیات آلمان باخمن

 

 

تحصیلات

ایمان صفا فارغ التحصیل هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران می‌باشد

 

آغاز فعالیت هنری

ایمان صفا در سال ۱۳۹۴ کار خود را در عرصه بازیگری از تئاتر دانشجویی آغاز کرد . او تا اکنون توانسته با کارگردانان بزرگ و با تجربه‌ای مانند منوچهر‌هادی ابوالقاسم طالبی و مسعود آب پرور همکاری داشته باشد.

از جمله فیلم هایی که ایمان صفا در آن نقش آفرینی کرده می توان به «سریال عملیات ۱۲۵» فیلم «یتیم خانه ایران» و سریال «خوب بد زشت » اشاره کرد. او با بازی در فیلم یتیم خانه ایران افتخار همبازی شدن با هنرمندان بزرگ سینمای ایران از جمله فرهاد قائمیان عبدالرضا اکبری و رضا رویگری را پیدا کرد .

همچنین در فیلم یتیم خانه ایران که در سال ۱۳۹۴ ساخته شد و توانست با نقش آفرینی بسیار خوب جای خود را در بین مخاطبان باز کند.

همچنین در فیلم «خوب بد زشت»افتخار همکاری با بازیگران بسیار توانایی مانند امین حیایی بهاره رهنما بهنوش بختیاری و مهدی سلوکی را در کارنامه خود داشته است .

 

 

مصاحبه با ایمان صفا

ایمان صفا در رابطه با سیاست خود در بازیگری میگوید، که همیشه در فیلم ها با جان و دل بازی می‌کنم تا کارهایم به دل مردم بنشیند . من مردم را دوست دارم و از عکس العمل آنها نیز متوجه می شوم که آنها نیز همین حس را به من دارند. همیشه از کف بازار خرید می کنم و زمانی را صرف ارتباط با مردم می کنم. وقت من برای آنهاست .

او معتقد است که بعد از امید ، اعتماد به نفس مهم ترین فاکتور برای هر انسانی است . در جواب دوستی که به او می‌گوید بهتر است بینی خود را عمل کند می گوید که هرکسی می تواند هرگونه دوست دارد تصمیم بگیرد و چهره خودش را دوست دارد.

 

 

ایمان صفا و همسرش 

ایمان صفا در حال حاضر مجرد میباشد و ازدواج نکرده است .

 

 

آثار ایمان صفا

سریال سه شنبه شب

سریال بچه های گروه بلال

سریال خوب بد زشت

سریال خط

سریال راستش را بگو

سریال خداحافظ بچه

سریال میهمانان ویژه

و سریال عملیات ۱۲۵

سینمایی یتیم خانه ایران 

و سینمایی هیلانه

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.