بیوگرافی «انیس دختر امیرخسرو عباسی» و دختر ناتنی بهاره رهنما + اینستاگرام و عکس ها

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

انیس خسروی دختر امیر خسرو عباسی و دختر ناتنی بهاره رهنما می باشد. با بیوگرافی انیس خسروی و ویدئو جنجالی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی انیس عباسی

انیس خسروی دختر امیر خسرو عباسی از ازدواج اول او می باشد که سالها پیش از هم جدا شدند. انیس پیش مادرش زندگی می کنند و گاهی نیز پدرش را می بیند. رابطه انیس با دخترش خوب است و امیر خسرو عباسی نیز گاهی در صفحه اینستاگرامی اش عکس هایی را از انیس به اشتراک می گذارد. بهاره رهنما نیز در صفحه اینستاگرامش از روابط خوب پدر و دختری استوری گفته است.

  بیوگرافی «کامران قاسم پور» قهرمان کشتی آزاد جهان + اینستاگرام و افتخارات ورزشی

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

تولد انیس عباسی

امیرخسرو عباسی به مناسبت تولد دخترس انیس، در اینستاگرامش عکسی از او به اشتراک گذاشت و این متن را برای او نوشت:” دختر گلم روزت مبارک عزیز دل بابا دختر قشنگم‌ لبخند و خنده‌هایت که کیلومتر‌ها ادامه پیدا می‌کند قلب و روح من گرم می‌شود تو خیلی سریع بزرگ می‌شوی در حالی که من آرزو می‌کنم هر لحظه با تو بودن تا ابد ادامه داشته باشد”.

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

بیوگرافی امیر خسرو عباسی

امیر خسرو عباسی متولد 1353 در تهران می باشد. او مدیر شرکت پارس پخش کهن است توانسته ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI) را انجام دهند. امیر خسرو عباسی در مرداد سال 96 با بهاره رهنما بازیگر معروف سینما و تلویزیون، طی مراسمی باشکوه و مجلل ازدواج کرد.

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

ماجرای افشاگری انیس دختر امیر خسرو عباسی

انیس تنها دختر امیرخسرو عباسی گویا از پدر خود ناراحت بوده و در ویدیویی ناراحتی خود را با کنایه منتشر کرده است، با این عنوان:

” سلام. من انیس هستم فرزند امیر خسرو عباسی. خوشحالم که  این ویدیو  رو باهاتون به اشتراک می ذارم. سلام بابا امیر، دلم برات تنگ شده، منم حق دارم شما رو ببینم، لطفا برای منم وقت بذار، بابا منتظرتم.”

بعد از انتشار این ویدیو، خبرنگاری از بهاره رهنما پرسید، شما اجازه دیدن دخترش را نمی دهید؟ بهاره رهنما با تعجب و خنده گفت: واقعا مردم اینو می گن؟! و در ادامه گفت مردم بی انصافی می کنند و… . آنها سالهاست از هم جدا شده اند ولی من همیشه گفته ام به خاطر بچه ها، حفظ روابط بعد از جدایی لازم است. 

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

 عکس های انیس دختر امیر خسرو عباسی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.