بیوگرافی امید جوادیان (مرد سوت زن پایتخت) + عکس ها و گفتگو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امید جوادیان معروف به مرد سوت زن پایتخت می باشد در ادامه با بیوگرافی این هنرمند و ماجرای فعالیتهای او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی امید جوادیان

امید جوادیان متولد شهر ساری میباشد و به گفته خودش از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در سوت زدن آغاز کرده است امید جوادیان در ابتدای فعالیتش در کنار سینما شهر فرهنگ فعالیت می‌کرد و پس از اینکه این سینما آتش گرفت و مکان خود را به سینما ولیعصر تغییر داد

  - بیوگرافی و مصاحبه با «ملیکا کریمی» خلبان زن ایرانی و همسرش + اینستاگرام و زندگی شخصی

اوج شهرت امید جوادیان

استعداد امید جوادیان در نواختن سوت میباشد او به وسیله همین سوت زدن آهنگهای زیادی را می نوازد .هم دل مردم را شاد می‌کند و هم کسب درآمد می‌کند .تا قبل از بیماری کرونا پاتوق این هنرمند در کوچه برلن و کوچه مهران بود او در این محله ها بسیار دیده می شد و به نواختن آهنگ های مختلف می‌پرداخت. او در دستش یک روزنامه قاب گرفته از مصاحبه ای که یک خبرنگار با او کرده بود دارد که پشت این قاب عکس نیز فهرستی از چندین آهنگ وجود دارد و شما می توانید هر آهنگی را که دوست دارید به او سفارش بدهید تا برایتان بنوازد

گفتگو با امید جوادیان

ساعت های پایانی یک روز کاری بود که صدای سوت زدن امید را از کوچه شنیدیم.آنقدر زیبا خوب سوت می زد که حواسمان را خود جلب کرد. روحیه خبرنگاری که داشته باشی از این سوژه به راحتی نمی گذری. 

اسمش را که می پرسم می گوید: من امید جوادیان هستم بچه ساری. از سال 84 شروع کردم به سوت زدن. اول در سینما شهرفرنگ کنار آقای لولایی کار می کردم، سینما که آتش گرفت به سینما ولی عصر رفتم.

او می گوید: با گل پامچال اغاز کردم ، این آهنگ را خیلی خوب با سوت می نواختم،هر کسی می شنید تشویقم می کرد. یک روز یک خبرنگار با من صحبت کرد و در روزنامه چاپ کرد. آن موقع بود که فهمیدم در این کار استعداد دارم.

کرونا در زندگی امید هم تأثیرگذاشته است و کسب و کارش را به هم ریخته. وقتی از اودرباره درآمد روزانه اش می پرسم آهی می کشد و می گوید: پاتوقم کوچه برلن بود اما از وقتی کرونا آمده کار و کاسبی من هم خراب شده است.الان به همه محله های تهران سر می زنم. روزی حدودا 100 هزار تومان درآمد داشتم اما این روزها خیلی کم تر شده است. سعی می کنم به خاطر این بیماری از مردم فاصله بگیرم.

بیش از 40 آهنگ را با سوت می نوازد اما سلطان قلب ها و گل پامچال را بیشتر دوست دارد .

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.