بیوگرافی اعضا و معرفی گروه موسیقی اکس بند + ماجرای نقاب های عجیب گروه اکس بند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی اعضا و معرفی گروه موسیقی اکس بند + ماجرای نقاب های عجیب

اخیرا گروه موسیقی اکس بند که دارای سه عضو است. به دلیل نوع موسیقی که ارائه میدهد و استایل اعضایش بسیار معروف شده است…

 

گروه اکس بند و هیپ هاپ

این گروه یکی از گروه های بسیار فعال و متفاوت در عرصه موسیقی و مخصوصا رپ است. خیلی از افراد گفته اند که این گروه در عرصه ی موسیقی ایران توانسته است جا پای محکمی برای خود باز کند. هم چنین خیلی از گروه های دیگر و خوانندگان دیگر از آن تعریف کرده اند و گفته اند که این گروه آینده ی بسیار خوبی خواهد داشت.

نام این گروه به انگلیسی X BAND می باشد، که یک گروه موسیقی نوپای ایرانی در سبک موسیقی پاپ می باشد. گفته شده است که X BAND در ابتدای آغاز کار و هنگامی که به رسمیت شناخته نشده بودند از دونفر تشکیل شده بود. اما اکنون این گروه از ۳ نفر که یک دختر و دو پسر می باشند، تشکیل شده است.

اعضای این گروه استایل های بسیار متفاوت و هم چنین بحث برانگیزی دارند که برخی از افراد بر این باور هستند که علت بیشتر دیده شدن آن ها استایل و سبک خاصشان است. البته این سبک فقط در استایل آن ها نیست بلکه مخاطبان می توانند این تفاوت خاص را در کلیپ هایشان نیز مشاهده کنند.

بیوگرافی اعضا و معرفی گروه موسیقی اکس بند + ماجرای نقاب های عجیب

آغاز فعالیت گروه موسیقی اکس بند

این گروه جذاب و خاص در سال ۱۳۹۹ و ماه فروردین فعالیت خود را به طور رسمی با ۳ نفر با نام های هنری میسیز اکس، مِستِر اکس و وینک آغاز کردند. نکته ی مهم و جالبی که افراد و مخاطبان جذب این بند می شوند نقاب هایی است که این اعضا بر روی چهره های خود در کلیپ هایشان می گذارند.

بیوگرافی اعضا و معرفی گروه موسیقی اکس بند + ماجرای نقاب های عجیب

سایمان ، آمیا ، کاوه  در گروه ایکس بند

سایمان متولد ۱۳۷۶ در شهر تهران است. سایمان فعالیت خود را در فضای مجازی با بازخوانی شروع کرد. بعد از آن او در شبکه ی مجازی اینستاگرام دیده و معروف شد. بعد از مدتی تک آهنگ و آلبوم butterfly که موفق ترین آن ها قطعه منه بی جنبه بوده است را منتشر کرد.

وی مخاطبان زیادی را به دلیل صدای خاصش توانست جذب خود کند و از این طریق توانست معروف شود. البته ناگفته نماند که برخی از آهنگ های این آلبومش طرفداران زیادی داشته است. بعد از این کار سایمان به گروه اکس بند پیوست و هم اکنون در این گروه به فعالیت می پردازد. او در حال حاضر دانشجوی کارشناسی آهنگسازی در تهران است.

آمیا یکی دیگر از اعضای این گروه است. او نیز متولد دهه ی ۷۰ می باشد. گفته شده است که آمیا به دلیل صدای گرمی که دارد توانسته طرفداران زیادی را بدست آورد. آمیا بیان کرده است که به نوازندگی پیانو و گیتار علاقه ی زیادی دارد.

کاوه یکی دیگر از اعضای این بند است. او نیز متولد دهه ی ۷۰ می باشد. طرفداران این بند از کاوه به عنوان یک استعداد جدید یاد می کنند، او در اجرای نت های بالا استعداد خوبی دارد. هم چنین او گفته است که خوانندگان مورد علاقه اش justin bieber و micheal jackson هستند.

بیوگرافی اعضا و معرفی گروه موسیقی اکس بند + ماجرای نقاب های عجیب

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *