بیوگرافی «احمد تاتلی» پسر بزرگ ابراهیم تاتلیسس + آدرس اینستاگرام و زندگی خصوصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

احمد تاتلی

احمد تاتلی پسر بزرگ ابراهیم تاتلیسس خواننده معروف ترکیه ای می باشد. با بیوگرافی و زندگی شخصی او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی احمد تاتلی

احمد تاتلی پسر بزرگ ابراهیم تاتلیسس از همسر اولش عدالت دوراک می باشد. او برادر گولشن و گولدن و ایدو می باشد. روابط احمد تاتلی با پدرش ابراهیم تاتلیسس خوب است و با یکدیگر در ارتباط هستند، اگر چه در گذشته با هم مشکلاتی داشتند. از زندگی شخصی او اطلاع دقیقی در دست نیست. 

  بیوگرافی «ندا عقیقی» و همسرش + عکس های جذاب اینستاگرامی و اخبار

احمد تاتلی

عمل جراحی احمد تاتلی 

احمد تاتلی پسر ابراهیم تاتلیسس و عدالت دوراک اخیرا در یک بیمارستان خصوصی تحت عمل جراحی قرار گرفته است. گفته ها حاکی از این است که سلامتی او با مشکل روبرو شده بوده است و وضع او وخیم بوده است که در نهایت تحت عمل جراحی قرار گرفت. ایدو تاتلیسس برادر او نیز بعد از عمل جراحی در بیمارستان به ملاقات  او رفت.

احمد تاتلی

اختلاف پدر و پسری 

مدتی پیش بین احمد تاتلی و ابراهیم تاتلیسس مشکلاتی به وجود امده بود که این دو با یکدیگر رابطه خوبی نداشتند. مشخص شد که اختلاف آنها بر سر املاک و مستغلات بوده است. ابراهیم تاتلیسس نیز از ائ شکایت کرده بود. اگر چه بعد از مدتی در یک برنامه زنده این دو پدر و پسر یکدیگر را ملاقات کردند و ابراهیم در همان برنامه گفت: احمد چشمان من است، او پسر من است. احمد شیر شیر است.

احمد تاتلی

بیوگرافی ابراهیم تاتلیسس

ابراهیم تاتلیسس  متولد سال 1952 در شانلی اورفه ترکیه  و از پدری عرب زبان و مادری ترک زبان می باشد. او از خواننده های معروف ترکیه می باشد که طرفداران بسیاری دارد و می توان گفت شهرت او جهانی ست. ابراهیم تاتلیسس در ترکیه به امپراتور معروف است. تاتلیسس علاوه بر خوانندگی در زمینه رستوران داری و ساخت و ساز نیز فعالیت می کند و درکنار ان به ساخت برنامه های تلویزیونی در زمینه موسیقی نیز مشغول است. 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.