بیوگرافی «آرتین عبدالعالی» برادر آرمان عبدالعالی کیست؟ + اینستاگرام و عکس خانوادگی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس آرتین عبدالعالی برادر آرمان عبدالعالی

آرتین عبدالعالی برادر آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور است که در سوم آذر سال 1400 اعدام شد. با بیوگرافی او همراه ما باشید

 

 

بیوگرافی آرتین عبدالعالی

آرتین عبدالعالی برادر آرمان عبدالعالی قاتل غزاله شکور است. آرمان در سوم آذر سال 1400 اعدام شد. آرتین زمانی که آرمان مرتکب قتل شد تنها 11 سال داشت و حالا جوانی 20 ساله است که دانشجوست و در حال تحصیل می باشد. 

به گفته خود آرتین، زمانی که غزاله به قتل رسیده، او با هدفون خود در حال بازی کردن با کنسول xbox بوده و از چگونگی قتل در خانه اطلاعی نداشته است. او می گوید که درخواست آرمان قبل از اعدام این بود که برای آخرین بار من را ببینید که این خواسته عملی نشد.

آریتن عبدالعالی حالا بعد از اعدام برادرش آرمان درباره اعدام و التماس ها برای بخشش برادرش به خانواده غزاله شکور افشاگری کرده است. او که بعد از اعدام آرمان به شدت افسرده و غمگین است، به طوری که حتی در مراسم خاکسپاری برادرش نیز حضور نداشت و شرایط روحی مناسبی نداشت. 

  بیوگرافی و اینستاگرام «آزاده مهدی زاده» و همسرش + عکس و زندگی خصوصی
عکس آرتین عبدالعالی برادر آرمان عبدالعالی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی آرتین عبدالعالی به آدرس artinabdolaalii  و artinabdolali  می باشد که در بیو آن نوشته است: آرتین عبدالعالی…. دادشه یه بی گناه و این پیج از حقایق اعدام داداشم آرمان و خاطراتش است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. ارمان بی گناه بدون پیدا شدن چیزی قاتل شد با کدام منطق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.