بیوگرافی، زندگینامه «قاضی منصوری» و خانواده و دخترش + ماجرای مرگ مشکوک

زمان مطالعه: 2 دقیقه

غلامرضا منصوری، قاضی و یکی از مقام های ارشد قضایی می باشد که متهم به رشوه خواری شد. با بیوگرافی و ماجرای مرگ او همراه ما باشد

 

بیوگرافی غلامرضا منصوری قاضی

 

بیوگرافی غلامرضا منصوری

غلامرضا منصوری متولد سال 1345 در بجنورد است و اصالتا به روستای صفی آباد منطقه زاوه بر می گردد . او قاضی بازنشسته بود و در زمینه سیاست نیز فعال بوده است و در سالهای 1367 تا 1397 خدمت می کرده است. برادر او محمدرضا منصوری نیز سابقه قضاوت در اجراییات بخش لواسانات دارد.

منصوری سابقه صدور احکام سنگین به برخی از فعالان رسانه ای و سیاسی را نیز در کارنامه خود دارد. 

  بیوگرافی و عکس «شادی شایانفر» بازیگر و دستیار کارگردان + اینستاگرام و زندگی شخصی

بیوگرافی غلامرضا منصوری قاضی

غلامرضا منصوری متهم به رشوه خواری

غلامرضا منصوری متهم به مشارکت در باند رشوه خواری قوه قضاییه شد. بعد از تشکیل دادگاه های اکبر طبری معاون اجرایی و صادق لاریجانی که رئیس پیشین قوه قضائیه بود، مشخص شد غلامرضا منصوری نیز در خارج از کشور به سر می برد. منصوری  یکی از مقام های ارشد قضائی در دوره لاریجانی بود.

طی تشکیل جلسات دادگاه برای بررسی پرونده رشوه رشوه خواری، غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم پرونده قضایی اکبر طبری است که  به دریافت رشوه بالغ بر 500 هزار یورو متهم شد و از کشور متواری شده است.

منصوری به آلمان متواری شده بود. پیگیری ها جهت بازدداشت او دنبال می شد. در 24 خرداد 99 غلامحسین اسماعیلی ،سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کرد منصوری در رومانی بازداشت و در اختیار اینترپُل قرار دارد، اما به علت محدودیت های ناشی از کرونا ، انتقال او به ایران فعلاً امکان پذیر نیست.

پس از اینکه  گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت او در رومانی منتشر شد قاضی دادگاهی در بخارست تصمیم گرفت منصوری را تا تاریخ ۲۰ تیر تحت شرایط خاصی آزاد باشد.

بیوگرافی غلامرضا منصوری قاضی

ماجرای مرگ غلامرضا منصوری

در 30 خرداد 99،  خبر پیدا شدن جسد منصوری در هتل خبرساز شد و جسد غلامرضا منصوری در بیرون هتل محل اقامتی او پیدا شد. مگر او مشکوک بود. دادستانی رومانی خودکشی او را تایید کرد و گفته شده او خود را از پنجره هتل به ایران انداخته است. 

سید محمود علیزاده طباطبایی در این باره عنوان کرد:

این پرونده شاکی ندارد و فعلاً  رسیدگی به آن فعلاً متوقف شده و اگر ثابت شود که بر اساس ازمایشات این دختر آقای منصوری نیست خواهر برادر غلامرضا منصوری اولیای‌دم خواهند بود و قضیه آن طور پیگیری خواهد شد

بیوگرافی غلامرضا منصوری قاضی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.