حضور جالب بیل گیتس در یک مسابقه تنیس برای خیریه بدون اینکه حتی تکون بخوره ! + فیلم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 

حضور بیل گیتس در یک مسابقه تنیس برای خیریه

بیل گیتس چهره شناخته شده جهانی در مبحث کامپیوتر و مایکروسافت می باشد شاید تمامی زندگی او بتواند یک درس تمام عیار برای داشتن یک زندگی موفق برای هر فردی به شمار آید. او در سال ۱۹۵۵ در آمریکا در شهر سیاتل به دنیا آمد و به برنامه نویسی و کامپیوتر علاقه بسیاری داشت و نهایتاً بعد از تلاش بسیار به همراه یک دوست همیشگی‌اش آلن توانستند شرکت مایکروسافت را راه اندازی کنند.

او بعداً به عنوان رئیس شرکت مایکروسافت به چهره ای جهانی تبدیل شد و اکنون ۶۱ ساله است. یکی از جملات جالب او این بوده که فرزندان او حق نداشتند تا ۱۴ سالگی از موبایل استفاده کنند.

بیل گیتس دارای ۶۷ میلیارد دلار ثروت می باشد و یکی از ثروتمندترین مردان تاریخ به شمار می آید او در نهایت تمامی ثروت خود را به امور خیریه تخصیص داده و در گفته خود فقط به فرزندانش به هر کدام ۱۰ میلیون دلار داده تا خودشان بتوانند روی پای خود زندگی خود را پایه ریزی کند و او این چنین در نظر گرفته که ثروت میلیاردی او برای آینده فرزندانش مفید نخواهد بود و فرزندانش باید خودشان راه پیشرفت را پیدا کرده و در آن قدم بردارند

حضور بیل گیتس در مسابقه تنیس برگزار شده برای خیریه ،او در این بازی بدون اینکه حرکتی انجام بدهد به بازی ادامه می داد و آدم به یاد آن جمله او می افتد:

 

 

 

همچنین ببینید:

افزایش قیمت خودروهای داخلی و خارجی بین 5 تا 30 میلیون تومان + لیست آخرین قیمت ها

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.