بیرانوند از تیم پرسپولیس خداحافظی کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیرانوند از تیم پرسپولیس خداحافظی کرد

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم علیرضا بیرانوند امروز در رختکن پرسپولیس رسماً با تمامی بازیکنان خداحافظی کرد و حتی به رسم یادبود پیراهن خود را امضا کرده و به بازیکنان داد تا نزد خود نگه داری کنند.

علیرضا بیرانوند که یک پیشنهاد اروپایی از سوی یک باشگاه بلژیکی حاضر به مبلغ ۷۰۰ هزار رقم فسخ قرار وی است. بیرانوند در نهایت با خداحافظی امروز ظاهراً تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس قطعی بوده و شاید دیگر در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر نشود.

 

 

امروز علیرضا بیرانوند در پایان تمرینات تیم پرسپولیس با تمام همبازیان خود رسما خداحافظی کرد و حتی پیراهن خود را به رسم یادبود به دیگر بازیکنان اهدا کرد.

علیرضا بیرانوند متولد ۱۳۷۰ در خرم‌آباد است او هم اکنون به عنوان دروازه‌بان در تیم پرسپولیس تهران بازی می کند او همچنین در تیم ملی فوتبال ایران نیز به عنوان دروازه‌بان حضور دارد و برای نخستین بار توانست با تیم پرسپولیس به قهرمانی لیگ دست پیدا کند.

او در ابتدا با نفت تهران آغاز به کار کرد و در نهایت با قراردادی ۲ ساله به باشگاه پرسپولیس پیوست،قابل به ذکر است که قرارداد دو ساله او با پرسپولیس ابتدا دو ساله بود و بعداً این قرارداد را به مدت ۵ سال تمدید کرد .

بیرانوند طبق این قرارداد تا سال ۱۴۰۰ به عنوان دروازه بان تیم پرسپولیس خواهد بود ولی طبق اخبار به دست آمده و خداحافظی او با بازیکنان تیم پرسپولیس بر اساس پیشنهاد تیم یک باشگاه بلژیکی مبنی بر فسخ قرارداد احتمالاً دیگر بیرانوند را در تمرینات تیم پرسپولیس نخواهیم دید.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.