برنی ایبینی در تست پزشکی رد شد + پست اینستاگرامی برای هواداران استقلال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برنی ایبینی در تست پزشکی رد شد + پست اینستاگرامی برای هواداران استقلال

 

برنی ایبینی هافبک آفریقایی مورد نظر تیم استقلال در خصوص رد شدن تست پزشکی اش پست بالا را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد و از هواداران تیم استقلال به خاطر حمایت و استقبال گرمشان تشکر کرد. بر اساس اخبار منتشر شده این هافبک آفریقایی روز گذشته برای عقد قرارداد با تیم استقلال در تست پزشکی شرکت کرد و متاسفانه و در این تست رد شد.
پست اینستاگرام

 

ماجرای رد شدن در تست پزشکی:

برنی ایبینی هافبک آفریقایی مورد نظر تیم استقلال در خصوص رد شدن تست پزشکی اش پست بالا را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد و از هواداران تیم استقلال به خاطر حمایت و استقبال گرمشان تشکر کرد.

بر اساس اخبار منتشر شده این هافبک آفریقایی روز گذشته برای عقد قرارداد با تیم استقلال در تست پزشکی شرکت کرد و متاسفانه و در این تست رد شد.

توضیحات برنی در اینستاگرامش:

او در خصوص رد شدنش در تست پزشکی در صفحه اینستاگرام خود توضیح داد که ابتدا از هواداران تیم استقلال به خاطر استقبال گرمشان تشکر می کنم و باید بیان کنم که  من مصدوم نیستم اما از روی بدشانسی در تست پزشکی مشکل به وجود آمد .

 این بازیکن نیجریه ی الاصل است و در سال ۲۰۱۵ از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد و عمل جراحی کرد و به گفته خود او بعد از این عمل جراحی در طول سه سال گذشته برای سه تیم بازی کرده است.

او همچنین ذکر می کند که تا به حال در هیچ تست پزشکی رد نشده بود بودم اما باید نتیجه این تصمیم را بپذیرم و در خصوص این که نمی تواند برای تیم استقلال بازی کند ابراز ناراحتی نموده و بیان می‌کند که این امر در فوتبال یک مسئله طبیعی بوده و ممکن است رخ دهد.

برنی بازیکن نیجریه ای

آرزوی موفقیت برای تیم استقلال:

با آرزوی موفقیت برای تیم استقلال و هوادارانشان  به خاطر حمایت شان تشکر می کنم .

  دست گل جدید مدیریت تیم استقلال؟ (مجوز پروازاستقلال به امارات صادر نشد)

از فرهاد مجیدی مربی تیم نیز به خاطر اعتمادی که به من داشت تشکر می‌کنم /با وجود موانع باید همیشه لبخند زد/

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.