برنامه دورهمی و شروع آن از شب یلدا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 برنامه دورهمی و شروع آن از شب یلدا

"بعداز

چه خبر از برنامه دورهمی :

بعداز گشت مدت ها از پایان فصل قبلی برنامه دورهمی در شبکه نسیم به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی مصطفی احمدی خبرهایی از شرو ع مجدد این برنامه همزمان با شب یلدا در فضای مجازی و رسانه ها به گوش می رسد و احتمالا شروع فصل جدید این برنامه همزمان با شب یلدا دوباره کلید بخورد و بروی آنتن برود و این برنامه دوباره مهمان خانه های ما شود.

شروع این برنامه در اسفند 1394 با کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت و با پخش در شبکه نسیم آغاز گردید.

این برنامه براساس ارائه مطالب روز اجتماعی و سیاسی ،ورزش و….در غالب  طنز و استندآپ کمدی در بین تماشاگران برنامه های تلویزیونی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون ایران به شمار می آید.

مهمانان برنامه دورهمی

معمولا در طول هر قسمت از برنامه شاهد حضور مهمانان ویژه ای از قشرهای مختلف هنرمندان ،ورزشکاران،سیاستمداران و…. در این برنامه میباشیم و شاید مهمترین مهمان سیاستمدار این برنامه وزیر فن آوری و راتباطات آقای موسوی جهرمی بودند.

موسوی جهرمی مهمان برنامه دورهمی بودند

کارگردان اول آقای مهراب قاسم خانی بود ولی به علت ممنوع التصویر شدن و عدم حضور از قسمت 13 به بعد به کارگردانی مهران مدیری ادامه یافت.

تعداد تماشاگران برنامه در سالن اجرا 300 نفر میباشد و بر اساس فراخوان های منتشر شده به این برنامه دعوت میگردند.

در دورهمی به جز مهران مدیری به عنوان (طراح، کارگردان و مجری)، بازیگران مطرحی چون: سیامک انصاری، رامین ناصرنصیر، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنجبر، سروش جمشیدی، مه‌لقا باقری، سحر ولدبیگی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.