برادر فرد قربانی کرونا از مرگ چند نفر بر اثر علائم مشابه در قم خبر داد !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش رکنا؛برادر یکی از مبتلایان به ویروس کرونا که در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده در خصوص ابتلا و مرگ چند نفر دیگر از این بیماری خبر داد

 

 

به گزارش وب سایت رکنا: برادر یکی از مبتلایان به ویروس کرونا که عضو شورای انجمن اسلامی پزشکی ایران بود با انتشار متنی در خصوص فوت برادر خود توضیح داد.

دکتر محمد مولایی در خصوص فوت برادر خود بر اثر ابتلا به بیماری ویروسی کرونا گفت:

برادر من دیروز در بخش آی سی یو بیمارستان کامکار قم بستری بود و پس از آزمایش تست بیماری کرونای برادرم مثبت اعلام شد و در صحبت با مسئول بخش آی سی یو به من گفت که ما چندین نفر دیگر با همین علائم در این بخش بستری داشتیم که سطح اکسیژن آنها به مرور زمان کاهش پیدا کرده و بعد هم فوت شدند .

 

همچنین بخوانید :  علائم بیماری کرونا چیست؟

دکتر محمد مولایی اضافه کرد:

در این بیمارستان هیچ ایزولاسیون ای صورت نمی گیرد و حتی خبر و هشداری هم داده نشده است و در طول مدتی که برادر من در بیمارستان بستری بوده با اصرار و خواهش من تست کرونا از او گرفته شد و به تهران برای بررسی فرستاده شد و امروز نتیجه آزمایش آماده شده که نتیجه آزمایش مثبت است.

جالب اینجاست که ده ها فرد با همین علائم بیماری در بیمارستان های قم بستری بوده و فوت کردند که بعداً علت فوت این بیماران را پنومونی و عفونت ریه اعلام کردند.

واقعا مشخص نیست که آیا این بیماران بر اثر پنومونی،آنفولانزا یا کرونا از بین رفته اند؟

  اولین واکنش ها به صحبت های «حسن روحانی» درخصوص برگزاری مراسم محرم در شرایط حاد کرونا

دکتر محمد مولایی در خصوص انجام تست کرونا از برادرش بیان کرد که با اصرار و خواهش از مسئول آی سی او درخواست کردم که از برادرام تست کرونا بگیرند و او در جواب گفت که ما تا کنون تست کرونا انجام نداده ایم و ضمن اینکه تعدادی دیگر از بیماران با همین علائم در بیمارستان بودند که فوت کردند.

دکتر مولایی : پیشنهاد می کنم وزارتخانه از تمام بیمارستان ها و بخش های ICU که لیستی از بیمارانی که فقط با تابلو علایم عفونت تنفسی در طی یک ماه گذشته فوت کرده اند ارائه کند تا میزان مرگ و میر و گسترش بیماری در سطح کشور مشخص شود. 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.