بازیگر نقش مهشید در سریال بعد از آزادی کیست؟ + بیوگرافی و عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های آلاله زارع طلب

آلاله زارع طلب بازیگر نقش مهشید در سریال بعد از آزادی است که با بیوگرافی و بررسی نقش او در این سریال می پردازیم. با ما همراه باشید

 

بیوگرافی آلاله زارع طلب 

آلاله زارع طلب از بازیگران  جوان و نوظهور تلویزیون می باشد که متولد دهه 70 می باشد. او فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس با حضور در کلاس های بازیگری مهتاب نصیر پور و استعداد خودش توانست نمایش های خوبی همچون روزمرگی را اجرا کند. او با سریال دنیای گمشده در تلویزیون دیده شد و با سریال طنز چایخانه به صورت جدی در تلویزیون معرفی شد.

  بیوگرافی «ایلان ماسک» بنیانگذار شرکت تسلا و اسپیس ایکس و همسرش + اینستاگرام و ماجرای ثروتمند شدن

 عکس های آلاله زارع طلب

خلاصه داستان سریال (بعد از آزادی)

سریال بعد از آزادی روایتگر  زندگی خانواده ای ست که دوران جنگ درگیر مشکلاتی می شوند و سعی می کنند در کنار هم آن را حل کنند. در خلاصه داستان این سریال آمده است: “هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود؛ بنده خدا اکثر مواقع تنها بود؛ بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش‌اش دنده عوض و بنزین جابه‌جا می‌کرد.

راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح‌ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره؛ اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش رو عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان، چه می‌دونم استان‌های سردسیر و برف‌گیر.

این آخریا زیاد حالش میزون نبود، خودش چیزی نمی‌گفت، ولی ماها که می‌فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی‌تونه جاشونو پر کنه…” 

 عکس های آلاله زارع طلب

بازیگر نقش مهشید در سریال (بعد از آزادی)

آلاله زارع طلب بازیگر نقش مهشید در سریال بعد از آزادی می باشد. او که از بازیگران جوان تلویزیون می باشد توانسته با نقش آفرینی خوبش در کنار بازیگران دیگر، نظر مخاطبین را به خود جلب کند.

 عکس های آلاله زارع طلب

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.