بازیگر نقش (شیدا) در سریال بعد از آزادی کیست؟ + بیوگرافی المیرا دهقانی و عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیوگرافی «المیرا دهقانی» بازیگر نقش شیدا در سریال بعد از آزادی است با معرفی این نقش و عکس ها در ادامه مطلب همراه ماباشید

 

- بازیگر نقش (شیدا) در سریال بعد از آزادی کیست؟ + بیوگرافی المیرا دهقانی و عکس

بیوگرافی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی متولد ۵ شهریور ۱۳۷۰ در شهر شیراز بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است. او لیسانس صنایع غذایی دارد و سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت بازیگری کرده است. پدرش دندانپزشک میباشد و خواهرش در خارج از کشور زندگی میکند. او هنوز ازدواج نکرده و با بازی در سریال «لحظه ی گرگ و میش» به شهرت رسید. دوره های بازیگری را به طور آزادانه و در سریال همه چیز آنجاست و گرگ و میش بسیار خوش درخشیده است.

در سریال هشت و نیم دقیقه نقش پیرزن مبتلا به بیماری جذام را داشته است المیرا دهقانی بازیگر با استعداد کشورمان همواره نقش های متفاوت در رده‌های سنی متفاوت داشته و تبحر و مهارت زیادی را برای بازی و نقش آفرینی از خود نشان داده است.

  بیوگرافی «پیمان قاسم خانی» و همسرش + ماجرای طلاق و ازدواج مجدد

- بازیگر نقش (شیدا) در سریال بعد از آزادی کیست؟ + بیوگرافی المیرا دهقانی و عکس

خلاصه داستان سریال (بعد از آزادی)

سریال بعد از آزادی نگاهی متفاوت به موضوعات اجتماعی داشته و یک سریال مخاطب پسند است که قرار است از شبکه یک سیما پخش شود تهیه کنندگی این سریال سعیده سعیدی و کارگردانان محمدعلی باشه آهنگ می باشد که در ۴۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای ساخته شده است این سریال روایتگر قصه خانواده است که متکی به خودشان هستند و اعضای خانواده سعی می‌کنند از پس مشکلات بر بیایند.

- بازیگر نقش (شیدا) در سریال بعد از آزادی کیست؟ + بیوگرافی المیرا دهقانی و عکس

بازیگر نقش شیدا در سریال (پس از آزادی)

المیرا دهقانی بعد از سریال لحظه گرگ و میش در سریال «بعد از آزادی» به کارگردانی آقای باشه آهنگر بازی کرده است. که بین زمان تولید و پخش آن چند سال وقت افتاد و این اولین تجربه المیرا دهقانی با آقای با شه اهنگر می باشد او می گوید که بازیگر نقش شیدا بسیار نزدیک به نقش یاسمن است و اتفاقاتی که برای آنان می‌افتد یکسان است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.