بازیگر نقش (افسانه) در سریال دلدادگان کیست؟ + بیوگرافی مهناز خوشخو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازیگر نقش افسانه در سریال دلدادگان کیست؟ + بیوگرافی مهناز خوشخو

بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر سریال دلدادگان که در نقش افسانه بازی میکند. مهناز خوشخو کیست؟ عکس های شخصی مهناز خوشخو و خلاصه سریال دلدادگان در ادامه ی مطلب.

 

 

بیوگرافی مهناز خوشخو

مهناز خوشخو بازیگر جوان دهه هفتادی کشور می باشد. وی در زمینه سینما تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. مهناز خوشخو در تهران متولد شده است و در تهران نیز زندگی می‌کند. او از سال ۱۳۹۶ تا کنون به دنیای بازیگری وارد شده. مهناز خوشخو با بازی در سریال دلدادگان به دنیای بازیگری در تلوزیون راه پیدا کرد. تا قبل از آن او بازیگر تئاتر بود.

بازیگر نقش افسانه در سریال دلدادگان کیست؟ + بیوگرافی مهناز خوشخو

خلاصه سریال دلدادگان

افسانه مشکات به دلیل خصومت شخصی که با خانواده پورسلیم از گذشته دارد، پسر این خانواده امیر پورسلیم را در شرکت واردات و صادرات خود استخدام کرد تا پول شویی ‌و تخلف‌هاي‌ مالی شرکت رابه گردن او بیندازد و بعد همراه دخترش ارغوان از ایران بروند. اما در ادامه ی داستان ارغوان و امیر به هم دل میدهند.

بازیگر نقش افسانه در سریال دلدادگان کیست؟ + بیوگرافی مهناز خوشخو

بازیگر نقش افسانه در سریال دلدادگان

بازیگر نقش افسانه، مهناز خوشخو است که از سنین پایین وارد تئاتر شد. او در سریال دلدادگان با بازیگرانی چون مسعود رایگان، پانته آ بهرام و سامان صفاری همبازی شد. این سریال اولین تجربه مهناز خوشخو خارج از تئاتر است.

مهناز خوشخو متولد تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.دانش آموخته بازیگری است و با بازی در سریال دلدادگان به شهرت رسید.مهناز خوشخو در سریال دلدادگان نقش خواهر فرزانه را بازی میکند و علی استادی نقش پدر آنها را بازی ایفا کرده است.افسانه در این سریال با برادر نادر ازدواج میکند.

  بیوگرافی سامان تورانیان فوتبالیست و همسرش + عکس و افتخارات

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.