بازیگران و معرفی فیلم مستند جمعه می بینمت رابینسون + خلاصه داستان و عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

فیلم  مستند جمعه می بینمت رابینسون به کارگردانی میترا فراهانی می باشد. با خلاصه داستان فیلم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

فیلم جمعه می بینمت رابینسون

 

خلاصه داستان فیلم مستند (جمعه می بینمت رابینسون)

فیلم جمعه می بینمت رابینسون، محصول مشترک ایران، فرانسه، سوئیس و لبنان است. این فیلم در واقع گفت وگوی دو چهره ی جریان ساز سینمای غرب و ایران شکل گرفته است. ژان لوک گدار از چهره ی موج نو سینمای فرانسه و همچنین ابراهیم گلستان از چهره های مهم موج نو سینمای ایران است. به گفته میترا فراهانی این دو مرد نماینده نزدیک یک قرن سینما هستند. می‌خواستم افکارشان را ثبت کنم. او قصد داشت با ساخت این اثر میان گدار و گلستان گفت و گویی برقرار کند و برای هشت ماه پیغام بر کلمات و تصاویر میان این دو نفر شد. 

  ساعت پخش و تکرار فصل سوم (بچه محل) + معرفی بازیگران

فیلم جمعه می بینمت رابینسون

هفتاد و دومین جشنواره فیلم برلین

فیلم جمعه می بینمت رابینسون به کارگردانی میترا فراهانی با موضوع مکاتبه بین ابراهیم گلستان و ژان لوک گدار، در بخش برخوردها ی جشنواره، جایزه ویژه هیات داوران را دریافت نمود. 

فیلم جمعه می بینمت رابینسون

 

بیوگرافی میترا فراهانی

میترا فراهانی متولد سال 1354 در تهران است. فارغ التحصیل رشته گرافیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد می باشد. او در سال 1378 به فرانسه می رود. فراهانی به خاطر فیلم فقط یک زن، جایزه تدی جشنوراه فیلم برلین را در سال 2002 دریافت کرد. در شصت و چهارمین دوره جشنواره فیلم برلین  2014 در جمع هیئت داوران حضور داشته است.

فیلم جمعه می بینمت رابینسون

فیلم جمعه می بینمت رابینسون

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.