خانه / عکس نوشته / بارش برف در اصفهان + تصاویر منتخب روز

بارش برف در اصفهان + تصاویر منتخب روز

بارش برف در اصفهان + تصاویر منتخب روز

 

بارش برف زمستانی در استان اصفهان و شهرستان های آن چهره این شهر توریستی تاریخی را تغییر داد و باعث کاهش آلودگی هوایی در این شهر گردید.

بر اساس گزارش اداره راه و ترابری:

راه های مواصلاتی به استان اصفهان شاهد بارش می‌باشند و تردد در برخی از این محورها با زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد.

استان اصفهان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری داخلی و خارجی برای ایرانیان و توریست های کشورهای دیگر می باشد و شامل منطق تاریخی و بازارهای سرپوشیده ، تالاب ها و رودخانه جاری زاینده رود است که از میان شهر عبور می کند.

درطول سالهای گذشته خشکسالی و عدم بارش مناسب در فصول ترسالی یکی از تهدیدات بالقوه برای این شهر محسوب شده است و در زمان های بسیاری شاهد بسته شدن آب رودخانه زاینده رود و قطع اب و انحراف آن بوده ایم که می تواند ضربه ای بر گردشگری این شهر هم محسوب گردد.

هوای زمستانی در استان اصفهان پس از مدت ها و تغییر چهره این شهر بسیاری از مردم شهر را به مکان های تاریخی و تماشایی شهر کشانده و همچنین موجب خلق آثار زیبای هنری توسط عکاسان گشته.

در ادامه تعدادی از عکس های منتخب امروز را که مربوط به چهره زمستانی و برفی شهر زیبا و تاریخی اصفهان می باشد را تقدیم حضور شما می کنیم:

 

"بارش برف زمستانی در استان اصفهان پس از مدت ها و تغییر چهره این شهر بسیاری از مردم شهر را به مکان های تاریخی و تماشایی شهر کشانده و همچنین موجب خلق آثار زیبای هنری توسط عکاسان گشته.

 

 

 

 

 

بارش برف زمستانی در استان اصفهان پس از مدت ها و تغییر چهره این شهر بسیاری از مردم شهر را به مکان های تاریخی و تماشایی شهر کشانده و همچنین موجب خلق آثار زیبای هنری توسط عکاسان گشته.

 

 

 

 

 

 

بارش برف زمستانی در استان اصفهان پس از مدت ها و تغییر چهره این شهر بسیاری از مردم شهر را به مکان های تاریخی و تماشایی شهر کشانده و همچنین موجب خلق آثار زیبای هنری توسط عکاسان گشته.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

روز ولنتاین یک روز جهانی برای ابراز عشق و محبت برای همه عشاق است.این روز در سراسر دنیا جشن گرفته می شود و یکی از نماد های آن قلب های قرمزی است که در همه خیابان ها و مغازه به چشم می خورد. پیشینه این مراسم به دوران مسیحیت بر میگردد و یک کشیش مسیحی زمانی که ازدواج کردن ممنوع اعلام شده بود پسرها و دخترهایی را که به یکدیگر علاقه مند بودند به عقد همدیگر در می آورده و به یاد بود نام این کشیش مسیحی این روز ولنتاین نامگذاری شده است.

منتخب بهترین عکس های روز ولنتاین در ایران

  روز ولنتاین مبارک ( valentine day )   ولنتاین یک روز جهانی برای ابراز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *