اپلیکیشن Whats App به زودی بر روی میلیون ها گوشی غیر قابل دسترس خواهد شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اپلیکیشن Whats App (واتس آپ)به زودی بر روی میلیون ها گوشی غیر قابل دسترس خواهد شد

 

به روزرسانی عمده واتس اپ به این معناست که محبوب ترین برنامه پیام رسان در جهان در حال متوقف کردن کار بر روی میلیون ها تلفن در سراسر جهان است.
از دسترس خارج شدن این اپلیکیشن

 

به روزرسانی عمده واتس آپ به این معناست که محبوب ترین برنامه پیام رسان در جهان در حال متوقف کردن کار بر روی میلیون ها تلفن در سراسر جهان است.

از اول ژانویه ، هر کسی که از تلفن های ویندوز استفاده می کند ، دیگر نمی تواند به برنامه متعلق به فیس بوک دسترسی پیدا کند ، در حالی که افرادی که نسخه های قدیمی تر Android یا iOS را اجرا می کنند ، در پایان ژانویه پشتیبانی خود را از دست می دهند.

WhatsApp (واتس اپ) گفت:

برای جلوگیری از امنیت کاربران آن ، مسدود کردن برخی از سیستم عامل های همراه با استفاده از برنامه ضروری است.

واتس اپ در سلسله ارسالهای خود به وب سایت خود نوشت: “از آنجا که ما دیگر به طور جدی برای این سیستم عامل ها توسعه نیافته ایم ، ممکن است برخی از ویژگی ها عملکرد خود را متوقف کنند.”

تلفنهای Android که نسخه قدیمی 2.33 دارند – همچنین با نام Gingerbread شناخته می شوند – و همچنین صاحبان آیفون که از iOS 8 یا قبل استفاده می کنند ، این پشتیبانی را از دست می دهند.

هرکسی که تحت تأثیر این قضیه قرار گیرد ، قادر به ایجاد یک حساب کاربری جدید و همچنین مسدود شدن حسابهای موجود خود نخواهد بود.

برای صاحبان گوشی های اندرویدی ، که نماینده اکثر کاربران واتس اپ است ، وضعیت کمی پیچیده تر است.

  ویدئو/ تریلر معرفی تیم زنیت روسیه در PES 2021 با حضور « سردار آزمون» ستاره ایرانی

Android Gingerbread در سال 2010 عرضه شد ، بنابراین هر تلفن هوشمند گوگل ، هواوی ، سامسونگ و سونی در دهه گذشته ایمن است. با این حال ، برخی از مدل های منتشر شده قبل از سال 2010 نیز ایمن خواهند بود ، تا زمانی که به جدیدترین نسخه در دسترس برای آنها به روز شود.

هرکسی که دارای تلفن ویندوز است و مایل است تاریخ چت خود را قبل از مهلت ذخیره کند ، می تواند این گزینه را با انتخاب “صادر کردن چت” در تنظیمات هر گپ انجام دهد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.