خانه / بهداشت و سلامت / اپلیکشین «ماسک» برای کمک به کاهش قربانیان بیماری کرونا

اپلیکشین «ماسک» برای کمک به کاهش قربانیان بیماری کرونا

اپلیکیشن ماسک توسط نخبگان دانشگاه شریف و امیرکبیر طراحی و به صورت رایگان در اختیار جامعه قرار داده شده است و میتواند به اطلاع رسانی به افراد در خصوص ابتلاء به بیماری کرونا و همچنین با ارائه یک نقشه از مکانهای پر تردد و آلوده در کشور و شهر مورد نظر اطلاعات کاملی را درخصوص وضعیت آلودگی مناطق در اختیار شما بگذارد

 

 

مطلب نیو – اپلیکیشن ماسک که توسط برخی از دانشجویان و نخبگان دانشگاهی در دانشگاه های امیرکبیر و شریف ساخته شده است می تواند با ارائه اطلاعات و خدمات بسیار مفید به کاربران در کنترل شیوع بیماری و همچنین کاهش قربانیان بیماری کرونا موثر باشد.

این اپلیکیشن در راستای کمک به جامعه و به صورت داوطلبانه و بدون انگیزه های تجاری ساخته شده است و در ساخت و پردازش آن از تجارب دیگر کشورها و متخصصین علوم پزشکی استفاده شده است.

 

 

کاربردها

این اپلیکیشن با ارائه خدمات مورد نیاز شما این تعهد را نیز به استفاده کننده می دهد که تمامی اطلاعات شخص به صورت کاملا محرمانه ثبت و باقی خواهد ماند ،این اپلیکیشن به شما اجازه ثبت موقعیت جغرافیایی خود را میدهد و اگر در نزدیکی شما بیماری مبتلا به کرونا یا مشکوک به کرونا وجود داشته باشد به شما هشدار داده می شود.

شما همچنین می توانید در این اپلیکیشن وضعیت سلامتی خود و خانواده را از لحاظ ابتلاء به بیماری کرونا بسنجید و می توانید یک نقشه در خصوص ابتلا به بیماری و شیوع بیماری کرونا را در سطح کشور و شهر محل زندگی خود مشاهده کنید و با پاسخ به سوالات مطرح شده در اپلیکیشن وضعیت احتمالی ابتلاء خود به بیماری کرونا را بسنجید.

 

 

همچنین ببینید

در فیلم منتشر شده نحوه صحیح برداشتن و گذاشتن ماسک بر روی صورت در حین کار و فعالیت آموزش داده شده است. در این روش کمترین احتمال آلودگی ماسک شما وجود خواهد داشت.

روش جلوگیری از آلوده شدن ماسک در حین کار و فعالیت + فیلم آموزشی

https://as5.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/376e9c614e377af0c6176a01d5cca0f620779153-144p.mp4   مطلب نیو – در فیلم منتشر شده نحوه صحیح برداشتن و گذاشتن ماسک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *