اولین تصویر ارسلان «کودک یک ساله» که به همراه مادرش سر بریده شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پلیس تهران در جستجوی قاتل مادر و کودک یک ساله اش که روز گذشته در محله قلعه میر توسط چاقو به طور فجیعی سر بریده شده بودند می باشد

 

مطلب نیو – ماجرای هولناک قتل یک مادر و کودک یک ساله اش در محله قلعه میر با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی روبرو شده است

این قتل فجیع دیروز در حوالی ظهر اتفاق افتاد و پس از حضور شوهر این زن در صحنه جنایت او به پلیس آگاهی گزارش داده و پس از حضور پلیس در صحنه جرم با بازداشت موقت شوهر این زن بازجویی ها در این باره از او صورت گرفت که با توجه به شواهد اولیه و عدم اختلاف موجود بین او و همسرش احتمال قاتل بودن او بسیار کم می باشد

جزئیات جدید از حادثه دلخراش سر بریدن مادر و فرزند قلعه میری/ دادستان: منتظر نتیجه آزمایشات DNA هستیم

دادستان بهارستان درباره ماجرای هولناک سر بریدن زن جوان و کودک یکساله اش در خانه که روز گذشته رخ داده بود توضیح داد.

غلامرضا صادقی درباره قتل زن جوان و کودک یکساله اش گفت: یکشنبه 12 مرداد ماه حوالی ساعت 10 تا 12 ظهر بود که ماجرای قتل هولناک زن 23 ساله و کودک یکساله اش اعلام شد . در بررسی ها مشخص شد این زن 23 ساله به همراه کودک یکساله اش به طرز فجیعی با چاقو سرشان بریده شده است.

دادستان بهارستان در ادامه افزود:

شوهر این زن جوان وقتی به همسرش زنگ می زند و زن جوابگوی تلفن نبوده است به خانه سر می زند و با اجساد غرق به خون زن جوان و کودک یکساله اش رو به رو می شود که بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع جنایت هولناک را اطلاع می دهد.

  احتمال شیوع ویروس کرونا در تهران ؟ ( تصاویری از بیمارستان فرمانیه )

صادقی بیان کرد: شوهر این زن به خاطر نگرانی به خانه سرکشی می کند که صحنه کشته شدن زن و کودکش را می بیند و در بررسی ها از صحنه قتل چاقویی که قاتل از آن برای کشتن زن 23 ساله و کودک یکساله اش استفاده کرده بود کشف شد.

در بازجویی از شوهر این زن نکته مشکوکی به نظر نمی رسید که وی مظنون به قتل باشد و در صدد هستیم با بازبینی دوربین ها و اقدامات کارآگاهان بتوانیم قاتل این زن جوان و کودک یکساله اش را پیدا کنیم.

دادستان بهارستان خاطر نشان کرد: شوهر این زن در بازجویی ها عنوان داشته که هیچ اختلافی بین او و همسرش وجود نداشته است. از این رو باید تا تکمیل شدن اطلاعات و نتیجه آزمایشات DNA صبر کرد.

 

آیا حاج محمود کریمی ممنوع الروضه شد + فیلم روضه جنجالی

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.