روایت الناز شاکر دوست از بازی در فیلم سینمایی مطرب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

روایت الناز شاکر دوست از بازی در فیلم سینمایی مطرب

 

فیلم سینمایی مطرب آخرین ساخته مصطفی کیایی:

بازیگران; پرویز پرستویی- الناز شاکردوست – مهران احمدی حسین امیدی – امین مقدم

ژانر فیلم سینمایی مطرب کمدی اجتماعی می باشد،تهیه کننده و کارگردان مصطفی کیایی و تدوین توسط نیما جعفری جوزانی صورت گرفته است.و محصول سال 97 است در این فیلم چند بازیگر از کشور ترکیه هم حضور دارند.

این فیلم روایت یک خانواده ایرانی است که وارد کشور ترکیه می شوند و چون کشور ترکیه از لحاظ فرهنگی به ایران نزدیک تر است انتخاب گردیده است.در این فیلم روایت زندگی افرادی را به نمایش می گذارد که داستان و روند زندگی آنها با زمان حال همخوانی ندارد.

این فیلم روایت یک خانواده ایرانی است که وارد کشور ترکیه می شوند و چون کشور ترکیه از لحاظ فرهنگی به ایران نزدیک تر است انتخاب گردیده است.در این فیلم روایت زندگی افرادی را به نماش می گذارد که داستان و روند زندگی آنها با زمان حال همخوانی ندارد.
فیلم سینمایی مطرب

جمله معروف فیلم:اینها اصلا ما را قبول ندارند و بهمون میگن مطرب

در روز ششم آبان نود هشت خبرهایی مبنی بر توقیف فیلم منتشر گردید.این فیلم با فروش 31 میلیاردی خود صدر نشین فیلم های سینمایی کشور قرار دارد.

مصطفی کیایی در ابتدا کارش را با دستیار کارگردانی شروع کرد و سپس با ساخت فیلم هایی نظیر چهاراه استانبول و ضد گلوله و عصر یخبندان و…. به عنوان یک کارگردان که کارهای او بسیار مورد توجه و خوش ساخت است مطرح گردید و اکنون به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی مطرب مورد توجه قرار گرفته است و سطح توقع بیننده را نیز در خصوص تماشای یک فیلم خوش ساخت دیگر از مصطفی کیایی بالا برده است.

خلاصه ای از فیلم:

ابراهیم خوش سینه در فیلم سینمایی مطرب با بازی پرویز پرستویی یک خواننده کوچه بازاری است که در بحبوحه‌ی انقلاب شروع به کار می‌کند و با آغاز انقلاب فرصتی برای مطرح شدن پیدا نمی‌کند و راهی زندان می‌شود، پس از آزادی از زندان همواره در آرزوی خوانندگی می‌سوزد ولی به دلایل مختلف موفق به این کار نمی‌شود و پسرش فواد با بازی محسن کیایی طلب زیادی بالا می‌آورد و به خارج از کشور فرار می‌کند و در آن‌جا خواننده سبک رپ می‌شود، ابراهیم به همراه دخترش زیبا با بازی الناز شاکردوست و نوازنده‌اش ماشالله با بازی مهران احمدی از یک فرصت به دست آمده استفاده می‌کنند و راهی ترکیه می‌شوند تا در آن‌جا کنسرتی به نمایندگی از ایران اجرا کنند و ...

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.